SlovenskyEnglishČesky

Cestu k moři začněte u nás - Itálie, Chorvatsko, Francie ... dovolená 2014

Dovolená

Pro vaši dovolenou v Itáli a Chorvatsku vyhledáváme v nekonečné nabídce hotelů a apartmánů takové, které nabízí něco navíc než jenom nocleh. Vybíráme ubytovací zařízení, které disponují sportem zábavou a umožňují návštěvu zajímavých míst, atraktivní ceny a cenová zvýhodnění, spolehlivý a kvalitní servis, které spestří váš pobyt a přispějí k zážitku z Itálie. Našim cílemm jsou vaše příjemně strávené chvíle a pěkné vzpomínky na letní dovolenou.


Itálie

Itálie patří k zemím s nejstarší turistickou tradicí. Délkou pobřeží přes 3000 km se Itálie řadí na první místa v Středozemním moři. Snad každého z nás, co milujeme cestování napadne u slova Itálie dovolená, moře, horké léto a pláže všech druhů, historie, móda, hudba, futbal, špagety, víno, pizza, cappuccino, i přátelskost místních obyvatel. Itálie se dělí na 20 regionů, každý z nich je svéráznou turistickou destinací a každý z nich se oplatí jednou navštívit. Dovolená v Itálii není jednorázovou záležitostí. Spousta návštěvníků se sem vrací mnoho let -> dovolená Itálie.


Chorvatsko

Není potřeba našim turistům zvlášť podrobně představovat. Chorvatsko patří mezi nejznámější a najoblíbenější letní destinace. Důvodů je množství, začít můžeme příbuzností jazyků, co vyhovuje i méně jazykově zdatným, kteří se s místním obyvatelstvem bez větších problémů domluví. Kromě této hlavní výhody nám Chorvatsko nabízí křištálově čiré moře nad kterým se vypíná vápencové pohoří, mnoho ostrovů a ostrůvků, malebné rybářské vesničky, vynikající místní kuchyň, příjemné podnebí, nejoblíbenější místa a pláže pro nudisty, příjemné ceny -> dovolená Chorvatsko.


Francie

Svojí bohatou historií, kulturou a překrásným prostředím vytváří Francie nespočet příležitostí pro cestovatelské touhy. Letní turisté, kteří upřednostňují pobyty u moře jistě znají nejskloňovanější oblasti Francie - Provence (Provence) a Côte d'Azur (Azurové pobřeží) známé i jako Francouzská Riviéra s letovisky Monaco, Cap Ferrat, Eze, Nice, Antibes, Cannes, St. Tropez kde mají svá letní sídla mnohé celebrity světa. Vnitrozemí uspokojí nejnáročnější milovníky kultury, památek, jídla, horské turistiky. Ještě pořád váháte? Pak navštivte ostrov pirátů Korsika -> dovolená Francie.


Rakousko

Je krásné v zimě i v létě. Pro každého, kdo se nerad opéká na lehátku u moře přinášíme možnosti jak trávit dovolenou aktivně v nejkrásnějších horách. Alpy v létě nabízejí širokou paletu pro vaše dovolenkování. Méně náročná i extrémní turistika nebo cykloturistika, nádherné prostředí, podle chuti klid nebo ruch, čistý horský vzduch, příjemná rakouská pohostinnost, skvělá kuchyně, lázně, wellness. Ve všech alpských střediscích mají připraveny bohaté programy pro děti i rodiče, mladé i seniory, jednotlivce i skupiny. Rakousko vás nadchne krásou a službami dovolená Rakousko.


Slovinsko

Zánik bývalé Jugoslávie přinesl vznik samostatných států, z nichž každý má co nabídnout v oblasti cestovního ruchu. Slovinsko patří k menším státům, však 47 km pobřeží mezi Itálií a Chorvatskem nad poloostrovem Istrie nabízí nádherné pláže, ideální podnebí, kompletní infrastrukturu a kvalitní služby, kterými se zde nabízí příjemná dovolená u moře. Severní část Slovinska sahá do Alpského pohoří, díky čemuž si můžete tuto zemi zvolit i za cíl zimní dovolené spojené s možností lyžování. Letní dovolená u moře v Slovinsku bude pro vás příjemným zážitkem -> dovolená Slovinsko.


Slovensko

Malá a překrásná krajina ležící v srdci Evropy Slovensko má v nabídce všechny žádané způsoby rekreace kromě moře. Nejčastějším cílem našich i zahraničních turistů je hlavní město Bratislava, středně velká evropská metropole, nazývaná také krasavice na Dunaji. Hodně přitažlivé jsou také nejmenší velehory na světě Vysoké Tatry a rekreační oblasti v blízkosti jezer a přehrad. Vysoké návštěvnosti se těší slovenské lázně, rozmach zaznamenává také cykloturistika, hrady a zámky. Typická je dovolená na Slovensku strávená turistikou a poznáváním -> dovolená Slovensko.

Dovolená a lyžování

Nenechávejte si dále proplácet starou dovolenou kterou pro množství práce nestíhate vyčerpat . Použijte ji pro svůj relax, spomalte tempo a dopřejte si prázdniny dva krát za rok. Ideální čas pro druhou dovolenou je v termínu jarních prázdnin, když mají volno i naše děti a počasí na horách je se sluníčkem. Vyberte si ze široké nabídky zájezdů pro zimní období - lyžování v alpách - Itálie, Rakousko, Francie, Švýcarsko, nebo doma Česká republika, Slovensko.

Pobyt na horách v zimě můžete využít sportem, ale i pasívním odpočinkem. Hory jsou určeny nejen pro lyžaře. Stejně jako v létě netouží všichni po koupání v moři, ani zimní dovolená neznačí pro každého lyžování. Na slunci terasy hotelu, či ještě lépe na vrcholu lyžařského střediska, kam se vyvezete lanovkou, si v klidu zabalený v dece na lehátku dýcháte čerstvý vzduch a vychutnáváte sluneční paprsky. Můžete chodit na procházky po turistických stezkách, nebo na běžkách či snežnicích objevovat hezká zákoutí přírody. Zážitkem je jízda v saních tažených koňským záprahem. Aktívní nelyžaři rádi sáňkují, pro sáňkování jsou téměř v každém ski-středisku postaveny sáňkařské dráhy. Mnoho zábavy si užijete na bruslích, nebo s curlingem, nebo u golfu na sněhu.

Hlavní zimní aktivitou je beze sporu lyžování, které má mnoho podob, od rekreační jízdy po upravených sjezdovkách až po adrenalinové sjezdy odvážných freeriderů, zdolávajících krkolomné žleby v hlubokém sněhu. Pro každou kategorii lyžařů najdete v alpských střediscích vhodné podmínky.

Partnerské stránky: dovolenka v taliansku | lyžovanie | chorvatsko | taliansko | dovolenka | vacation