SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Istrie > Poreč

Poreč je snad nejvyhledávanějším městem západního pobřeží Istrie, zejména kvůli kombinaci všech důležitých aspektů pro turisty. Spojuje v sobě kulturu, historii, zábavu, sport a širokou nabídku možností ubytování. Dlouhá historie zanechala svoje stopy především v historickém centru města, které se může pyšnit například. Eufraziova bazilika, která je součástí světového dědictví UNESCO a množstvím zákoutí v malebných uličkách města.

Hotel LAGUNA ALBATROS ****

Hotel LAGUNA ALBATROS ****

Oblíbený Hotel Laguna Albatros, jeden z nejlepších v oblasti, se nachází v části Zelena Laguna asi 5km od centra Poreč. Spojení do centra místním vláčkem, autobusem nebo lodí.

Hotel ZORNA ***

Hotel ZORNA ***

Hotel Zorna se nachází v části Zelena Laguna, asi 5km od centra městečka Poreč. Do centra dobré spojení turistickým vláčkem, místním autobusem nebo lodí.

Hotel LAGUNA PARK ****

Hotel LAGUNA PARK ****

Hotel Laguna Park se nachází v části Materada, asi 2km od historického centra Poreč. Spojení do centra místním vláčkem nebo autobusem, zastávka v blízkosti.

Hotel DELFIN **

Hotel DELFIN **

Oblíbený Hotel Delfin se nachází v části Zelena Laguna asi 5km od centra Poreč. Spojení do centra místní dopravou (autobus, vláček, loď), zastávka blízko hotelu.

Hotel PARENTIUM ***

Hotel PARENTIUM ***

Hotel Parentium leží 5,5 km od centra města Poreč na Istrii v pěkném a klidném prostředí bohatém na sportovní vyžití.

Apartmány ASTRA **</>

Apartmány ASTRA **

Apartmány Astra se nacházejí v mírném svahu na poloostrově Zelena Laguna, obklopeny ihličnatým lesem. Centrum města Poreč je vzdáleno 6 km a v sezóně tam jezdí turistický vláček.

Hotel LAGUNA ISTRA ***

Hotel LAGUNA ISTRA ***

Hotel Laguna Istra má 5 pater a 192 pokojů. Nachází se 5 km od centra města Poreč, 60 km od mezinárodního letiště ve městě Pula. V blízkosti hotelu se nacházejí obchody, restaurace, bary, sportovní centra a haly.

Hotel LAGUNA MATERADA ***

Hotel LAGUNA MATERADA ***

Plně klimatizovaný hotel Laguna Materada se nachází v těsné blízkosti pláže, je obklopen borovicovým parkem. Centrum města Poreč je vzdáleno přibližně 3 km.

Apartmány LANTERNA **

Apartmány LANTERNA **

Apartmány Lanterna se nachází uprostřed středomořské zeleně v blízkosti moře a oblázkových pláží na poloostrově Lanterna při oblíbeném středisku Poreč. Centrum Poreč asi 13km. Pula asi 55km, Trieste 60km.

Hotel POREČ ***

Hotel POREČ ***

Hotel Poreč byl kompletně zrenovován v roce 2004 a nachází se mezi historickým centrem a pláží, v těsné blízkosti rybářského přístavu.

Hotel PLAVI ***

Hotel PLAVI ***

Hotel Plavi se nachází v rekreační oblasti na Istrii nedaleko Poreče, které je vzdáleno od hotelu 5 km.

Hotel VALAMAR CRYSTAL ****

Hotel VALAMAR CRYSTAL ****

Hotel se nachází asi 800m od centra města Poreč. Samotný hotel leží v borovém lese blízko pláže.

Hotel ZAGREB ***

Hotel ZAGREB ***

Areál hotelu Zagreb je obklopen piniovým lesem a nachází se asi 10 minut chůze od centra města Poreč.

Hotel VALAMAR PINIA ***

Hotel VALAMAR PINIA ***

Rodinně vedený hotel obklopený piniovým lesíkem je vzdálen asi 10 minut chůze od historického centra města Poreč.

Hotel VALAMAR CLUB TAMARIS ****

Hotel VALAMAR CLUB TAMARIS ****

Hotel Valamar Club Tamaris se nachází na poloostrově Lanterna při Poreči, obklopen zelení. Resort se nachází přímo u pláže.

Apartmány LAGUNA BELLEVUE ****

Apartmány LAGUNA BELLEVUE ****

Komplex apartmánů Laguna Bellevue se nachází asi 3km od historického centra střediska Poreč v části Plava Laguna. Spojení do centra turistickým vláčkem nebo lodí.

Hotel VALAMAR RIVIERA ****

Hotel VALAMAR RIVIERA ****

Hotel Valamar Riviéra se nachází na malebné promenádě s výhledem na ostrov Sv. Nikola, jen pár kroků od historického centra města Poreč.
Tento elegantní boutique hotel je přístupný pro hosty starší 16 let.

Hotel LAGUNA GRAN VISTA ***

Hotel LAGUNA GRAN VISTA ***

Hotel Laguna Gran Vista se nachází ve středisku Zelená Laguna obklopený zelení. V okolí hotelu jsou malé restaurace, taverny a spousta sportovišť. Město Poreč, kde najdete mnoho kulturních památek, bary, restaurace a diskotéky, je 5km od hotelu.

VALAMAR TAMARIS VILLAS ****

VALAMAR TAMARIS VILLAS ****

Vily Valamar Tamaris se nacházejí v zelené oáze klidného poloostrova Lanterna, 10 minut jízdy od historického centra města Poreč. Jsou součástí Valamar Club Tamaris Resort a hosté můžou využívat jeho služeb.

Rezidence PINIA ***

Rezidence PINIA ***

Rezidence Pinia se nachází mezi borovicemi na břehu moře, jen 10 minut od historického centra města Poreč. Nabízí všechny služby blízkého hotelu Valamar Pinia.

Hotel VALAMAR RUBIN ***

Hotel VALAMAR RUBIN ***

Romantický hotel Valamar Rubin se nachází nedaleko od pláže, obklopený borovicovým lesem. Historické centrum města Poreč je od hotelu vzdáleno asi 10 minut chůze malebným prostředím Istrie.

Rezidence VALAMAR DIAMANT ***

Rezidence VALAMAR DIAMANT ***

Rezidence Valamar Diamant středomořského stylu se nachází v borovém lese u čistých pláží, cca 900m od historického centra města Poreč. Nabízí služby z nabídky blízkého hotelu Valamar Diamant.

Rezidence JADRAN **

Rezidence JADRAN **

Rezidence Jadran se nachází na nábřeží v historickém centru Poreč, odkud můžete objevovat kulturu a zábavu tohoto rušného města. Rezidence je pouze pro osoby od 16 let.

Hotel PICAL ***

Hotel PICAL ***

Hotel Pical leží na tichém místě uprostřed borového porostu, jen pár minut od historického centra města Poreč. Hotel nabízí možnosti relaxační i aktivní dovolené a také možnosti organizování kongresů a konferencí.

Hotel LAGUNA MOLINDRIO ****

Hotel LAGUNA MOLINDRIO ****

Hotel Laguna Molindrio leží v letovisku Zelená Laguna uprostřed borovic a palem, cca 4km od centra města Poreč.

VALAMAR ISABELLA ISLAND RESORT ****

VALAMAR ISABELLA ISLAND RESORT ****

Ostrovní letovisko Rezort Valamar Isabella Island se nachází na ostrově Sv. Nikola, kde je bohatá vegetace a rozlehlé pláže. Turistické středisko Poreč je vzdáleno cca 100m, jen 5 minut plavby lodí.
Rezort nabízí spoustu služeb a různé možnosti ubytování v rušné i relaxační části ostrova – hotel, studio, apartmány, suity.


Dovolená Poreč

Pro rekreaci jsou vybudovány střediska v okolí města. Střediska mají dobře vybudovanou infrastrukturu, rafinované, převážně kamenité pláže s betonovými plochami. Nejznámějšími oblastmi na riviéře Poreč jsou Lanterna, známá především díky svým oblíbeným kempům Červar Porat, Plava Laguna a Zelena Laguna, kde se nacházejí převážně hotelové komplexy. Převážná většina pláži je oceněna mezinárodní značkou čistoty pláži "Modrá vlajka", která zaručuje čisté a udržované pláže.

Město Poreč nabízí i širokou paletu výletů do okolí (Brijuni, Benátky, město Bunji), sportovní vyžití ať už na vodě nebo na souši.