SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Chorvatsko / Istrie / Poreč – ostrov Sveti Nikola
50 - 200m od pláže
Děti do 14 let zdarma
Bazén
Wellness
Wifi
Klimatizace
Parkoviště*
Naše hodnocení
****
Poloha
Ostrovní letovisko Rezort Valamar Isabella Island se nachází na ostrově Sv. Nikola, kde je bohatá vegetace a rozlehlé pláže. Turistické středisko Poreč je vzdáleno cca 100m, jen 5 minut plavby lodí.
Rezort nabízí spoustu služeb a různé možnosti ubytování v rušné i relaxační části ostrova – hotel, studio, apartmány, suity.
Pláž
Ostrovní pláže jsou kamenité, oblázkové s dlážděnými a travnatými plochami, pískové pláže rozmístěné v oddělených částech ostrova.
Na plážích je přírodní stín, sprchy, převlékací kabiny, plážové bary, sportovní centrum pro vodní sporty, dětské hřiště, plážový servis a poplatek.
Pláže jsou oceněny Modrou vlajkou.
Ubytování
Superior jednolůžkové až trojlůžkové pokoje, všechny mají klimatizaci, koupelnu s vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, wifi, mini bar, trezor, ložnice, manželská postel nebo oddělené postele a rozkládací pohovka, balkon mořská strana – hotel Valamar Isabella.
• Superior studio 2+2, mořská strana, pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let nebo 3 dospělé osoby, manželská postel nebo oddělená lůžka, rozkládací pohovka, lednice, mikrovlnná trouba, koupelna s vanou / sprchou, zařízená terasa s dodávkou čerstvé vody.
• Luxury Junior suite 2+2, úžasný výhled na moře, manželská postel nebo oddělené postele, rozkládací pohovka a pohovka pro 1 osobu, posezení, klimatizace, koupelna s vanou / sprchou, vysoušeč vlasů, TV, wifi, telefon, minibar, trezor, kávovar, balkon – Isabella Miramare.
Strava
Polopenze – snídaně, večeře v ceně.
Vybavení hotela a další služby
Island Rezort Valamar Isabella Poreč má restauraci s terasou v hotelu Valamar Isabella, rybí restauraci Miramare v klidné a odlehlé části ostrova, restaurace s italskou kuchyní Vista Trattoria s terasou, plážové grily a bary, 4 konferenční místnosti
Pro hosty rezortu je zajištěno parkování na parkovišti Žatika v Poreči - Karla Huguesa 20, odkud je bezplatný transfer do rezortu a zpět.
Sport, relax, wellness
U hotelu Valamar Isabella je sladkovodní bazén pro dospělé 600m2 a bazén pro děti 50m2, plocha na opalování s výhledem na pláž a historickou část Poreče, ručníky a sprchy, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 2 tobogány.
•Relaxační venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou ve Valamar Isabella Miramare & Castle - plocha na opalování, ručníky a sprchy, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma do vyčerpání kapacity.
Wellness Valamar Isabella za příplatek – 300m2, sauna parní lázeň, vnitřní bazén 25m, posilovna, salón krásy, kadeřnictví.
Sportovní středisko, mini golf, stolní tenis, vodní sporty, pěší a běžecké stezky, plážový volejbal, hřiště na street basketbal, posilovna v hotelu.
Různé sportovní a rekreační programy – aqua aerobik, aerobik, jóga, zumba a další.
Zábava
Večerní hudební představení, večerní animační a zábavní programy pro dospělé i děti, gala večery (jednou týdně od června do září).
Rodina, děti
Děti do 14 let na přistýlce se zdarma.
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.
Maro Club pro děti 4-12 let, rozdělení podle věkových skupin, zdarma limonády a džusy, zmrzlinová párty.
Klub pro mládež, místnost pro miminka, dětská herna, herna Soft Play, Maro disco, škola plavání za poplatek (červen- září), kreativní hry, Pirátský den a hon a pokladem.
Hlídání dětí do 3 let za příplatek s rezervací při příjezdu.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 4 noci v termínu 04.07. - 05.09. Nástupní den je sobota. V ostatních termínech na vyžádání možnost pobytů od 3 nocí. Ubytování je možné od 14,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit do 10,00 hod.
Cena zahrňuje
• ubytování s polopenzí na 7 nocí
• transfer do rezortu a zpět
• telefonickou asistenční službu
• pojištění CK proti insolventnosti
Povinné doplatky
• místní taxa 30 Kč /dospělý, 15 Kč /děti 12-18 let /noc (platba v CK)
Možnost doobjednat
• dětská postýlka € 39,00 /týden (na vyžádání, platby v CK)
• komplexní cestovní pojištění

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: VALAMAR ISABELLA ISLAND RESORT **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka