SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2017

Istrie > Rovinj

Kdysi rybářská osada, dnes jedno z nejkrásnějších míst Chorvatska. Spolu s přilehlými ostrůvky, které leží oproti městu patří Rovinj k národnímu dědictví. Je to zejména díky působivému historickému centru s dominantním kostelem sv. Eufemie, jenž se nachází na malém poloostrově nad přístavem. Ze zvonice je nádherný výhled na město. K dalším skvostům patří středověké uličky, městské hradby a ulička umělců Grisia.

Apartmany AMARIN ****

Apartmany AMARIN ****

Komplex Apartmány Amarin se nachází asi 4km severně od centra Rovinj přímo u pláže, odkud je výhled na staré město.

Village VILLAS RUBIN ***

Village VILLAS RUBIN ***

Resort Villas Rubin se nachází asi 3km jižně od centra Rovinj (spojené cyklostezkou) uprostřed zeleně.

Privátní apartmany NEVIO

Privátní apartmany NEVIO

Privátní apartmány neví se nacházejí asi 2km od historického centra střediska Rovinj av blízkosti obchodů a restaurací (100-200m).

Hotel KATARINA ***

Hotel KATARINA ***

Hotel Katarina se nachází na nádherném ostrově oproti historickému městu Rovinj a jen 1km od centra s množstvím restauraci a obchodů.

Hotel a depandance VALDALISO **

Hotel a depandance VALDALISO **

Hotel a depandance Valdaliso se nachází asi 3km od centra města Rovinj.

Privátní apartmány

Privátní apartmány

Apartmány se nacházejí v soukromých domech v městečku Rovinj asi 100-500m od nejbližších obchodů, barů a restaurací.

Apartmány BULESIC ***

Apartmány BULESIC ***

Soukromý apartmán Bulesic se nachází 2,5 km od centra města Rovinj, supermarket je vzdálen 50m, restaurace 200m. Městečko Rovinj je jedno z nejkrásnějších městeček na istrijském pobřeží, leží na její západním pobřeží, mezi městy Poreč a Pula.

Apartmány JULIO ***

Apartmány JULIO ***

Apartmány Julio leží pouze 1500m od centra letoviska Rovinj v pěkném prostředí.

Hotel ISTRA ****

Hotel ISTRA ****

Hotel Istra se nachází v nedotčené přírodě na ostrově Sv. Andreje, který je součástí souostroví Rovinj. Do města Rovijn se dostanete za 15 minut plavby lodí.

Hotel PARK ***

Hotel PARK ***

Hotel Park se nachází přímo na přímořské promenádě mezi přístavem a stoletým lesoparkem, jen cca 600m od historického centra města Rovinj. Poskytuje skvělý výhled na barokní baziliku sv. Eufemie a na krásný ostrov Sveta Katarina.


Dovolená Rovinj

Nabídka okolí je také velmi široká - bažina Palud, lodní výlet k Romualdové jeskyni, která se nachází v Limském fjordu, výlet na ostrov Sv.. Kateřiny a Červený ostrov s písečnou pláží.

Turistické komplexy se nacházejí v okolí města. Nejznámější jsou střediska Villas Rubin, Amarin, Polaris a Valalta. V střediscích se nacházejí hotelové komplexy i autokempy. Oblast Valalta je známá zejména pro nudisty, kde je pro ně vybudován celý komplex. Pláže jsou převážně oblázkové, místy s betonovými plochami. Oblast Villas Rubin a Valalta mají pláže oceněny "Modrou vlajkou" s příslušným servisem a vybavením.