SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Istrie > Umag

Největší město Umagskéj riviéry, přitom malé, útulné městečko a přístav. Svůj rozkvět zaznamenal již v době římské nadvlády, během níž se z městečka stala vyhledávaná letní turistická oblast. Město je známé i svou nabídkou sportovního vyžití, zejména pro tenisty a windsurfisty. Chorvati jej nazývají "Město tenisu", zejména díky 19-ti ročníkům světového mužského turnaje ATP. 

Hotel MELIA CORAL *****

Hotel MELIA CORAL *****

Elegantní pět hvězdičkový hotel Melia Coral obklopený piniovým parkem se nachází ve středisku Umag v části Katoro, asi 3km od centra. Hotel je určen pouze pro dospělé (od 16 let), Vhodný na romantickou dovolenou, aktivní i pracovní pobyty.

Vily MELIA ISTRIAN VILLAS ****

Vily MELIA ISTRIAN VILLAS ****

Nedávno postavené vilky Melia Istrian Villas se nacházejí ve středisku Umag v části Stella Maris, asi 2km od centra - dostupné po přímořské promenádě.

Village SOL POLYNESIA ***

Village SOL POLYNESIA ***

Oblíbené apartmány Sol Polynesia se nacházejí ve středisku Umag v části Katoro, asi 3km od centra.

Apartmány SOL STELLA ***

Apartmány SOL STELLA ***

Oblíbené Apartmány Sol Stella se nacházejí ve středisku Umag v části Stella Maris, asi 2km od centra - dostupné po přímořské promenádě.

Hotel SOL AURORA ****

Hotel SOL AURORA ****

Hotel Sol Aurora, jediný s All inclusive v Umagu, se nachází uprostřed parku u moře v části Katoro. Centrum Umag je asi 2,5 km.

Hotel SIPAR ***

Hotel SIPAR ***

Hotel Sipar se nachází přímo u moře v části Punta jen 1km od centra Umag v pěší dostupnosti.

Hotel SOL GARDEN ISTRA ****

Hotel SOL GARDEN ISTRA ****

Rodinný a sportovní hotel Village Sol Garden Istra se nachází v části Katoro, asi 3km od centra střediska Umag.

Bungalovy KANEGRA ***

Bungalovy KANEGRA ***

Bungalovy se nacházejí ve středisku Kanegra a jsou umístěny ve svazích borového háje, v klidném prostředí. Centrum Umagu je vzdáleno asi 10 km.

Apartmány SAVUDRIJA ***

Apartmány SAVUDRIJA ***

Apartmánový komplex se nachází v části Savudrija na okraji borového lesa, 9km od města Umag.

Hotel SOL UMAG ****

Hotel SOL UMAG ****

Hotel se nachází asi 1 km od centra Umagu, v středisku Punta, v bezprostřední blízkosti pláže, obklopen borovicovým hájem. Středisko je s Umag spojeno turistickým vláčkem, pěší procházkou asi 15 minut.

Hotel depandance PARK ***

Hotel depandance PARK ***

Hotel depandance Park se nachází na Istrii ve městě Umag obklopen borovým hájem 3 km od centra.

Apartmány SOL AMFORA ****

Apartmány SOL AMFORA ****

Apartmány Amfora jsou součástí komplexu Sol Stella Maris a nacházejí se asi 2km od centra Umag. Všechny byly kompletně zrenovované v roce 2010/2011.

Apartmány SOL KATORO ****

Apartmány SOL KATORO ****

Nové (2014) apartmány Sol Katoro se nacházejí 3km od centra Umag, v resortu Katoro, přímo u pláže, obklopené zelení.

Mobilhomy PARK UMAG ****

Mobilhomy PARK UMAG ****

Kemp Park Umag je kvalitní, oceněný kemp, šetrný k životnímu prostředí. Nachází se v malebné zátoce Karigador na pobřeží Istrijského poloostrova a je obklopený středomořskou vegetací. U kempu 3km promenáda podél moře, centrum města Umag 9km.


Dovolená Umag

V severní části města se nachází jeden z nejlepších přístavů na Jadranu ACI Marina. Od roku 1999 má tento přístav ocenění "Modrá vlajka" pro čistotu mořské vody. Vybudované zařízení, které jsou základem pro rozvoj windsurfingu v dané oblasti.

Městečko zároveň nabízí i bohatou historii a historické památky. Při vchodu do historického centra je pozoruhodný kostel St. Roche ze 16.st. Z dalších zajímavostí je to farní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Pelegrino v barokním stylu a mnohé uličky se středověkými domy.