SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Lokalita
Chorvatsko / Istrie / Umag
U pláže
Pro dospělé
Bazén & Wellness
Wifi
Naše hodnocení
****+
Poloha
Elegantní pět hvězdičkový hotel Melia Coral obklopený piniovým parkem se nachází ve středisku Umag v části Katoro, asi 3km od centra. Hotel je určen pouze pro dospělé (od 16 let), Vhodný na romantickou dovolenou, aktivní i pracovní pobyty.
Pláž
Komplex je u pláže, pláž je kamenitá a vydlážděná s lehátky (do vyčerpání kapacity zdarma). Večerní party v plážovém klubu.
Ubytování
Pokoje různých kategorií mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, telefon, sat TV s plochou obrazovkou, wifi připojení na internet, pracovní stůl, klimatizaci a většina balkon. K dispozici jsou pokoje s přístupem pro osoby se zvláštními potřebami. Pokojová sluťba nonstop.
• Dvoulůžkový pokoj Classic má asi 24m2. Bez balkonu nebo s balkonem a výhledem na park, možnost 1 přistýlky na vyžádání.
• Dvoulůžkový pokoj Premium má asi 25m2, balkon a je orientována na moře. Možnost 1 přistýlky.
Strava
Polopenze - snídaně a večeře. Hotel využívá zejména místní produkty z Istrie, pestrá a sezónní kuchyně.
Restaurace se self-servis a show-cooking, a la carte taverna, lobby bar, tématické večery kuchyně, plážový klub a bar, speciální menu pro zdravé stravování v a la carte restauraci Taverna, Mediteran (k dispozici na základě předchozí domluvy a speciální balíčky), Passion Lounge bar.
Zážitkové menu (za příplatek): Canopy relax zóna, noční atmosféra v baldachýnu relax zóny, Canopy plážový klub, Romantická večeře u bazénu, noční čas Spa, luxusní snídaně, luxusní večeře.
Vybavení hotela a další služby
Recepce, lobby, středomořská taverna - a la carte restaurace, bufetová restaurace se show cooking, bar v lobby, noční bar, Tapas bar, plážový klub, wifi v lobby a plážovém klubu.
Kadeřník, prádelna za poplatek. Kompletně vybavené business centrum pro 20-350 osob. Parkoviště.
Sport, relax, wellness
1 krytý bazén s mořskou vodou, 2 venkovní bazény s mořskou vodou, fitness studio s nejmodernějšími přístroji, kadeřnictví, Automat Club Elite, plážový klub a bar, Passion Lounge bar.
Wellness: Whirlpool a studený bazén, bio sauna a parní lázeň, chromoterapie pod sprchou a v jeskyni s ledovým deštěm, jeskyně s mořskou vodou a vodními efekty - sprchování různými metodami (déšť, vodopády), aroma sprcha, Kneipp ošetření, speciální privilegium "Wave Dream", patentovaný wellness zážitek pro relaxaci; nejnovější wellness technologie, pokoj pro speciální ošetření a potěšení pro páry s privátním whirlpoolem, Thai zahrada s prostory pro masáže zařízených v orientálním stylu, s prvky Dálného východu, s vůní jantaru, santalového dřeva a zázvorem, terapeuti z Indie a Thajska, celostní a expertní přístup a s využitím nejlepších olejů a léčivých rostlin z Indie, masáž...
Zařízení pro kosmetické procedury, masáže, thalassoterapie lázně, akupunktura.
Sport Art Centar v resortu Katoro - fotbal, házená, basketbal, badminton, fitness studio, Bowling - pouze pro skupiny s předchozí rezervací, vodní sporty (v blízkosti), plážový volejbal (nedaleko), jízda na koni, pronájem kolečkových bruslí a jízdních kol (v okolí). Sportovní centrum se speciálními fitness programy, jóga, pilates, spinning, pole tanec, tělesnou výchovu a aerobik, Park Ride stanice (v automatickém pronájem systému).
Tenisová akademie (26 tenisových kurtů, z nichž 25 na antuce a 1 na umělé trávě. 4 kryté antukové kurty).
Zábava
Denní aktivity pořádané Meliá Hotels Aktivity tým: Fitness program s jógou, pilates, spinning, zumba, aqua aerobic, pole dance, tělesné cvičení... životobohacující a sociálně kulturní činnosti s ukázkami výroby, sýrů a ochutnávka olivového oleje, ochutnávka vína...
Večerní zábava je směs vybraných živých jazzových, soulových hudebních vystoupení a letní tématické večírky u bazénu.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 3 noci, nástupní den je libovolný. Pobyty na méně nocí za příplatek. Ubytování je možné od 14,00 do 23,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit do 12,00 hod.
Cena zahrňuje
• Ubytování s polopenzí na 1 noc,
• využívání bazénů a lehátek,
• wifi,
• telefonickou asistenční službu,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• pobytová taxa € 1.00 / osoba / den, děti 12 až 18 let € 0,50 / den (platba v CK)
Možnost doobjednat
• Komplexní cestovní pojištění Union 46 Kč /osoba /den.
Upozornění
• Hotel je určen pouze pro dospělé, ubytování možné pro osoby od 16 let.
Doprava
Možnost zajistit transfery, resp. autokarovou dopravu.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel MELIA CORAL ***** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka