SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Istrie > Vrsar

Malé městečko s typicky romantickou středomořskou atmosférou, leží přibližně 10 km od Poreče. Město si oblíbil i známý cestovatel a milovník žen Casanova. Ještě stále zde naleznete neporušenou přírodu, čisté oblázkové pláže a malebná zákoutí. Tyto vlastnosti lákají do města stále více turistů, ale stále zde najdete klid, který je pro Vrsar příznačný.

Turistický rezort BELVEDERE ****

Turistický rezort BELVEDERE ****

Turistický rezort Belvedere má výbornou polohu v blízkosti historického centra Vrsar, sestává z hotela a 16 pavilonů postavených v mírném kopci nad mořem. Centrum, obchody, zastávka a přístav asi 200-400m od komplexu.

Apartmany BELVEDERE ****

Apartmany BELVEDERE ****

Resort apartmánů a hotelu Belvedere má výbornou polohu v blízkosti historického centra Vrsar, sestává ze 16 pavilonů postavených v mírném kopci nad mořem. Centrum, obchody, zastávka a přístav asi 200-400m od komplexu.

Turistický resort FUNTANA ***

Turistický resort FUNTANA ***

Hotel Funtana se nachází u pláže blízko malého rybářského městečka Funtana (centrum asi 300m) nedaleko Vrsaru. Sestává ze 4 pavilonů postavených kolmo na pláž, umožňujících výhled na moře.

Rezort Naturist Park KOVERSADA **

Rezort Naturist Park KOVERSADA **

Rezort Naturist Park Koversada se nachází na pláži u ostrova stejného jména jižně od Vrsaru při ústí zátoky Limski. Je to jedno z nejoblíbenějších a nejznámějších nudistických center v Evropě.

Apartmány Naturist Park KOVERSADA ****

Apartmány Naturist Park KOVERSADA ****

Apartmány Naturist Park Koversada jsou moderní naturistické středisko, nachází se v zelené oáze u čistého moře, jižně od Vrsaru při ústí zátoky Limski.
Je to jedno z nejoblíbenějších a nejznámějších nudistických center v Evropě.

Rezort PETALON ****

Rezort PETALON ****

Resort Petalon se nachází v zelené oáze pod střechou borovic v blízkosti pláže, cca 800m od centra města Vrsar.

Hotel PINETA ***

Hotel PINETA ***

Hotel Pineta se nachází na kopci naproti starého města Vrsar. Nabízí nádherný výhled na město a okolní ostrůvky. Pláž, promenáda a centrum města pár minut od hotelu.


Dovolená Vrsar