SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Chorvatsko / Istrie / Vrsar - Funtana
20m od pláže
Dítě do 12 let zdarma
All inclusive
Bazén
Naše hodnocení
***
Poloha
Hotel Funtana se nachází u pláže blízko malého rybářského městečka Funtana (centrum asi 300m) nedaleko Vrsaru. Sestává ze 4 pavilonů postavených kolmo na pláž, umožňujících výhled na moře.
Pláž
Komplex je 20-50m od pláže, skalnatá, oblázková, betonové plochy na slunění, dětská pláž; k dispozici slunečníky a lehátka.
Ubytování
Celkem 228 pokojů má koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, sat TV, trezor, klimatizaci a balkon orientovaný na moře.
Superior pokoj B21 - Dvoulůžkový pokoj, mořská strana, jedno queen size lůžko, třetí přistýlka, sprchový kout, koupelna, klimatizace, telefon, trezor, SatTV, vysoušeč vlasů, balkon, 20 m2
Standard pokoj C2 - Dvoulůžkový pokoj, mořská strana, jeden king size postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, sprchový kout, koupelna, klimatizace, telefon, trezor, SatTV, vysoušeč vlasů, balkon, 20 m2
Jednolůžkový pokoj Basic D1 - Jednolůžkový pokoj, mořská strana, jedna manželská postel (90x180), nebo jedna manželská postel (140x180), sprchový kout, koupelna, klimatizace, telefon, trezor, SatTV, vysoušeč vlasů, balkon, 13-15 m2
Strava
All inclusive - snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci včetně teplých nápojů, voda, džus, pivo a víno; výběr těstovin, rizota, letních salátů a masa z grilu v restauraci Tramontana; sendviče, pizza, koláče a zmrzlina ve Fresh Corner; přes den v Tramontana a Fresh Corner voda, džusy, pivo, víno; večer ve Fresh Corner i místní alkohol, vodka, whiskey, gin a pod.
Vybavení hotela a další služby
Recepce, restaurace a kavárna v hlavní budově, společné prostory jsou klimatizované, internetový koutek, parkoviště.
Sport, relax, wellness
Venkovní bazén pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, lehátka. 2 tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, pronájem kol, vodní šlapadla a kanoe. Šipky, stolní fotbal, videohry, trampolína. Využívání všech sportovišť a her v resortu v ceně All Inclusive (vybavení do vyčerpání kapacity).
Zábava
Bohatý denní a večerní program pro dospělé, zájmové kroužky, sportovní program, večer živá hudba a party, výlety. Miniklub pro děti 4-12 let v určených časech, večerní dětský program - mini disko, talentová show, mini miss a pod.
Rodina, děti
Dítě do 12 let na přistýlce v pokoji se 2 dospělými zdarma.
2 děti 0-12 let s 1 dospělým v pokoji platí jako 2 dospělí. 1 dítě 0-12 let s 1 dospělým platí dle cenníku.
Dětské hřiště.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota, resp. neděle. Kratší pobyty za příplatek (min 4 noci). Ubytování je možné od 14,00 hod. Pokoje je nutné uvolnit do 10,00 hod.
Cena zahrňuje
• Ubytování s all inclusive na 7 nocí,
• využívání bazénů a sportovišť,
• účast na animacích,
• tel. asistenční službu,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• pobytová taxa 28,- Kč / osoba / den, děti 12 až 18 let 14,- Kč / den (platba v CK)
Možnost doobjednat
• komplexní cestovní pojištění Union 46 Kč / osoba / den.
Doprava
Možnost dopravy klimatizovaným autokarem, info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Turistický resort FUNTANA *** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka