SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Jižní Dalmácie > Mlini

Oblíbená malá a klidná osada, 11 km jižně od Dubrovníku, leží pod pobřežní magistrálou. Letovisko má pěknou dlouhou pláž z drobného štěrku. Mimo hlavního centra vesničky se nacházejí malebné scenérie a zákoutí. Na konci města, směrem na jih se nachází pláž pro nudisty. Ve středisku se kromě hotelů nachází i kemp.

Privátní dům JELENA ***

Privátní dům JELENA ***

Samostatný privátní dům Jelena se nachází v letovisku Mlini, 11km jižně od Dubrovníku.

Hotel ASTAREA I a ASTAREA II ***

Hotel ASTAREA I a ASTAREA II ***

Komplex hotelů Astarea se nachází na klidném místě v středomořské zahradě v letovisku Mlini. Cca 10km jihovýchodně od Dubrovníku.

Hotel MLINI **

Hotel MLINI **

Malý Hotel Mlini leží ve městě Mlini v pěkném prostředí blízko nábřežní promenády.

Apartmány TONCI

Apartmány TONCI

Privátní apartmány Tonci se nacházejí ve vesničce Mlini asi 11km jižně od města Dubrovnik. Klidná obydlená lokalita uprostřed zeleně. Nejbližší obchod a restaurace asi 100m, centrum Mlini 300m. Zastávka místní dopravy 100m.

Súkromné apartmány VILLA MLINI II ***

Súkromné apartmány VILLA MLINI II ***

Soukromé apartmány Villa Mlini se nacházejí v malém přístavu Mlini na pobřeží Župa Bay, 11km jihovýchodně od Dubrovníku. V okolí najdete pozůstatky římských staveb, kostel z roku 1449. Malebná krajina, pěkné písečné pláže, vodní zdroje a malé vzdálenosti do Dubrovníku přitahují k návštěvě tohoto místa. Centrum města, supermarket, pošta, restaurace, autobusové nádraží 100m, lékař/nemocnice 200m, lékárna 300m, čerpací stanice 300m, letiště 6km.

Hotel ORPHEE ***

Hotel ORPHEE ***

Hotel Orphee - Plat se nachází v klidném prostředí na svahu v letovisku Mlini, obklopen svěží zahradou a lesy. Je oázou klidu a ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Dubrovník 12km, letiště Dubrovník 10km.


Dovolená Mlini