SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Kvarner > Baška - ostrov Krk

Rybářské městečko Baška na jihovýchodě ostrova Krk má starou turistickou tradici. V Bašce se nachází nejkrásnější pláž ostrova Vela Plaža z drobných oblázků a hrubého písku. Na okraji města se nachází také nudistická pláž Bunculuka. Baška je vyhledávaným místem i pro potápěče, jachtaře a windsurfisty.

Hotel CORINTHIA ***

Hotel CORINTHIA ***

Hotelový komplex Corinthia - Baška sestává ze 3 propojených částí a nachází se jen 300m od centra oblíbeného střediska Baška na ostrově Krk u přímořské promenády.

Rezidence ATRIUM ****

Rezidence ATRIUM ****

Oblíbená rezidence Atrium se nachází u pláže ve středisku Baška na ostrově Krk, jen 300m od historického centra.

Vilky CORINTHIA ***

Vilky CORINTHIA ***

Vilky Corinthia se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Corinthia, 300m od centra městečka Baška na ostrově Krk.

Villa ADRIA ****

Villa ADRIA ****

Villa Adria se nachází přímo u pláže, jen 200m od centra města Baška. Baška je nejznámější a nejžádanější destinace ostrova Krk. Villa Adria patří do jedné sítě s partnerskými hotely Corinthia (asi 100m), Atrium Residence (20m) a Hotel Zvonimir, jejichž služby mohou klienti také využívat.

Hotel ZVONIMIR ****

Hotel ZVONIMIR ****

Kompletně zrekonstruovaný hotel (2003) Zvonimir se nachází jen 300m od centra městečka Baška, na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk.

Privátní apartmány BAŠKA

Privátní apartmány BAŠKA

Apartmány se nacházejí v soukromých domech a jsou rozmístěny po turistickém městečku Baška na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Baška leží jen 19km od města Krk, obklopená vinohrady a olivovníky s pohledem na ostrůvek Prvić.

Apartmány BONEFA

Apartmány BONEFA

Apartmány Bonefa se nachází v tišší části města Baška, asi 10 m od centra městečka. Nejbližší supermarket se nachází 50 m od domu.


Dovolená Baška - ostrov Krk