SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Kvarner > Crikvenica

Hlavní středisko Kvarnerské riviéry se nachází jižně od Rijeky. Podél celé riviéry se táhne promenáda, která spojuje jednotlivé města Crikvenica, Selce, Dramalj a Jadranovo. Město bylo objeveno v 19. století zejména kvůli své atmosféře, díky níž zde byly vybudovány první ozdravovně. Od toho momentu město bylo stále vyhledávanější a dnes patří k jedné z nejnavštěvovanějších destinací Chorvatska nejen běžnými lidmi, ale i významnými osobnostmi.

Hotel KVARNER PALACE ****

Hotel KVARNER PALACE ****

Hotel Kvarner Palace se nachází přímo nad mořem uprostřed malebných vrchů Crivkenice. Centrum asi 1,2 km. Přímořská promenáda vhodná na procházky, cyklistiku i bruslení vede do Dramalj.

Hotel KAŠTEL ***

Hotel KAŠTEL ***

Hotel Kaštel přebudován z původního kláštera z 14.století se nachází nedaleko centra střediska Crikvenica, hned vedle kostela, podle kterého městečko dostalo své jméno. V blízkosti ústí řeka Dubračina, nedaleko je také jachetní přístav. Hlavní náměstí městečka Crikvenica s kavárnami, restauracemi, cukrárny, butiky, též trh a zastávka místní dopravy v pěší dostupnosti.

Hotel OMORIKA **

Hotel OMORIKA **

Hotel se nachází v mírném svahu nad pláží, asi 2 km od centra městečka Crikvenica.

Privátní apartmány CRIKVENICA

Privátní apartmány CRIKVENICA

Privátní apartmány se nacházejí ve městě Crikvenica, v různých částech.

Pavilony AD TURRES **

Pavilony AD TURRES **

Hotel se nachází asi 3km od městečka Crikvenica v mírném svahu v borovém háji.

Hotel VILA DALMACIJA

Hotel VILA DALMACIJA

Hotel Vila Dalmacija leží v klidné části Crikvenica, v blízkosti kamínkové pláže a 6km dlouhé přímořské promenády. Hotel se nachází v Thalassoterapy komplexu Crikvenica, což je zdravotní a rehabilitační středisko. Vzdálenost od centra města 2km.


Dovolená Crikvenica

Pobřeží Crikvenické riviéry se může pyšnit šesti oceněním "Modrá vlajka", které jí zaručují, čistotu a kvalitu moře i pláží a jejich kvalitní vybavení. Pláže jsou zde převážně oblázkové a místy až písčité. Kromě toho město nabízí zábavu a aktivní odpočinek díky nabídce sportů, kulturních a zábavných akcí, výbornou domácí kuchyni.