SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Kvarner > Lopar - ostrov Rab

Family Hotel LOPAR ***

Family Hotel LOPAR ***

Nově renovovaný (2012) Family Hotel Lopar má výbornou polohu nad písečnými plážemi ostrova Rab ve středisku Lopar. Je součástí hotelového komplexu San Marino (celkem 5 hotelů s vybranými společnými - centrálními službami).

Hotel SAHARA / RAB ***

Hotel SAHARA / RAB ***

Hotely Sahara a Rab mají výbornou polohu nad písečnými plážemi ostrova Rab ve středisku Lopar. Je součástí hotelového komplexu San Marino (celkem 5 hotelů s vybranými společnými - centrálními službami).

Hotel PLAŽA / VELI MEL ***

Hotel PLAŽA / VELI MEL ***

Hotely Plaža a Veli Mel mají výbornou polohu u písečných plážích ostrova Rab ve středisku Lopar. Je součástí hotelového komplexu San Marino (celkem 5 hotelů s vybranými společnými - centrálními službami).

Apartmány ANTHEA ***</>

Apartmány ANTHEA ***

Apartmány Anthea se nacházejí v městě Lopar na ostrově Rab, vyhledávaném místě zejména kvůli své písečné pláži Rajska plaža. Centrum města je vzdáleno asi 10 min. pěšky, nejbližší obchod je 250m od apartmánu a nejbližší restaurace se nachází asi 200m.

Rezidence SAN MARINO ****

Rezidence SAN MARINO ****

Zrekonstruovaná 4 * rezidence San Marino se nachází v kempové části střediska Lopar. Je součástí oblíbeného hotelového komplexu San Marino (celkem 5 hotelů s vybranými společnými - centrálními službami).

Apartmány ESTER

Apartmány ESTER

Apartmány Ester se nacházejí v klidné části letoviska Lopar v severní části ostrova Rab. Obchody a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti, cca 400m od apartmánů.

Vila LEONA ****

Vila LEONA ****

Nově postavený dům Vila Leona se nachází v turistické osadě Lopar na ostrově Rab. V okolí 100m jsou obchody, banky, restaurace, nemocnice, sportovní a zábavní zařízení.


Dovolená Lopar - ostrov Rab