SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Kvarner > Novalja - ostrov Pag

Rybářská obec a přístav Novalja se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova. Město je výrazně turisticky zaměřené s mnoha možnostmi ubytování i zábavy. Vyhledávaná oblázková pláž Zrče se nachází na jihovýchod od města. V sousední zátoce se nachází písčito-oblázková pláž Caska. V zálivu Stara Novalja se nachází krásná písčitá pláž s velmi mírným vstupem do moře.

Apartmany TICA ***

Apartmany TICA ***

Privátní apartmány Tica se nacházejí v oblíbeném středisku Novalja na ostrově Pag, na klidném místě no jen asi 150m od centra.

Depandance LIBURNIJA **

Depandance LIBURNIJA **

Depandance Liburnija jsou součástí hotelového komplexu Liburnija, který leží v rušnějším městečku Novalja, asi 100m od centra.

Apartmány BENDJO

Apartmány BENDJO

Soukromé apartmány Bendjo se nacházejí v Novalji na ostrově Pag. Město je známé rušnějším životem, vhodným pro mladé. Apartmány leží v tišší části asi 1,5 km od centra. Nejbližší supermarket je vzdálen 200 m apartmánů.

Apartmány MARIJA

Apartmány MARIJA

Nově postavený apartmánový dům Marija se nachází ve vyhledávaném rušnějším městečku Novalja na ostrově Pag. Centrum města je vzdáleno asi 700m. Supermarket se nachází asi 300m od domu.

Hotel LIBURNIJA **

Hotel LIBURNIJA **

Hotel, dekorovaný osvěžujícím středomořským rostlinstvem, se nachází v městečku Novalja, jen 300m od centra, 30km od města Pag.

Hotel LOŽA **

Hotel LOŽA **

Hotel Loža se nachází na promenádě v centru rušnějšího městečka Novalja na ostrově Pag.

Mobilhomy STRAŠKO ****

Mobilhomy STRAŠKO ****

Mobilní domky se nacházejí v kempu Straško na ostrově Pag v krásné zátoce, asi 1km od města Novalja.


Dovolená Novalja - ostrov Pag