SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

imgimgimgimgimgimgimg

Města Chorvatska

Kromě přímořských měst plných historie a vůně moře, které uvádíme na jiných místech našeho webu se těší oblibě cestovatelů i hlavní město Chorvatska - Zagreb. Pokud se ho rozhodnete navštívit a prohlédnout si množství jeho památek (prezidentský palác, kostel sv. Marka, galerie a muzea ...) nebo jen vstřebat jeho rušný noční život, vyberte si z nabídky ubytovacích možností.

Ubytování Města Chorvatska

Apartmány SRCE ZAGREBA

Apartmány SRCE ZAGREBA

Nově zrekonstruovaný apartmánový blok Srce Zagreba se nachází asi 800m od centra města Zagreb, asi 15 min. pěšky od starého města, v části Martinovka.. Nejbližší autobusová zastávka je asi 300 m od domu. Vedle domu se nachází botanická zahrada.

Apartmány URBANA VILA

Apartmány URBANA VILA

Apartmánový dům Urbana vila se nachází v části Novi Zagreb, 2,6 km od centra města. Nejbližší obchod s potravinami je asi 200 m od budovy. Autobusová zastávka je vzdálena 300 m.

Města Chorvatska

Pokud jste si nenašli v uvedené nabídce ubytování v místě dovolené Města Chorvatska ten svůj hotel (apartmán), zavolejte nám nebo napište mailem své požadavky. Připravíme vám nabídku dovolená Města Chorvatska šitou na míru přesně podle vašich představ.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Chorvatsko