SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

imgimgimgimgimgimgimg

Plitvické jezera

Národní park Plitvická jezera se nachází na hlavním tahu vedoucím ze severu k středním a jižním přímořským letoviskům Chorvatska. Téměř každý, kdo cestuje na dovolenou k moři prochází kolem tohoto úžasného přírodního výtvoru. Návštěva Plitvických jezer proto stojí alespoň za jednodenní výlet a přestávku, která jistě zpestří dlouhou cestu do jižních částí Dalmácie.

Ubytování Plitvické jezera

Hotel PLITVICE **

Hotel PLITVICE **

Hotel Plitvice, s nejdelší tradicí v parku, se nachází nedaleko hotelu Jezero, přímo v národním parku Plitvická jezera. Má výhled na malou náhorní plošinu parku s jezery.

Hotel BELLEVUE **

Hotel BELLEVUE **

Hotel Bellevue leží v bezprostřední blízkosti národního parku Plitvická jezera, 140 km od letiště v Zagrebu a 90 km od železniční stanice v Karlobagu. Nejbližší obchod je vzdálen 100 m od hotelu. Zastávka autobusů je 100 m od hotelu.

Hotel JEZERO ***

Hotel JEZERO ***

Hotel Jezero se nachází 140 km od letiště v Zagrebu a 90 km od železniční stanice v Karlobagu, v centrální části národního parku Plitvická jezera. Od největšího Plitvická jezera Kozjak je vzdálen pouze 300 m. Nejbližší obchod je vzdálen 200 m.

Apartmány ANTE

Apartmány ANTE

Apartmánový dům se nachází v oblasti Plitvických jezer, asi 6 km od centra. Letiště v Zagreb je vzdáleno 140 km. Nejbližší železniční stanice se nachází v 90 km vzdáleném Karlobag. Nejbližší obchod je vzdálen 100m od domu. Autobusová zastávka se nachází 3 km od domu.

Penzion PLITVIČKA VILA ***

Penzion PLITVIČKA VILA ***

Penzion Plitvička Vila postaven v roce 2003 se nachází ve městě Grabovac, které se nachází 126 km od letiště v Zagreb a 70 km od železniční stanice v Karlobag. Od centra města je vzdálen 400m. Národní park Plitvická jezera jsou vzdáleny 18 km od penzionu.

Hotel GRABOVAC ***

Hotel GRABOVAC ***

Hotel Grabovac se nachází na severní přístupové cestě do národního parku, asi 10km od centrální zóny parku Plitvické jezera.

Dovolená Plitvické jezera

Pokud jste si nenašli v uvedené nabídce ubytování v destinaci Plitvická jezera ten svůj hotel (apartmán), zavolejte nám nebo napište mailem své požadavky. Připravíme vám nabídku dovolená Plitvická jezera šitou na míru přesně podle vašich představ.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Chorvatsko