SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Severní Dalmácie > Sv.Filip i Jakov

Malebné a atraktivní oblast je jednou z nejvyhledávanějších destinací severní Dalmácie. Dlouholetá tradice turismu s krásnou městskou pláží, výbornými službami a možnostmi sportovního vyžití zaručuje spokojenost turistů. Sv. Filip i Jakov je dalším místem odkud můžete objevovat krásy protilehlých ostrovů Kornati. Díky tomu je celá riviéra vyhledávanou destinací vyznavače potápění, widsurfingu a plachtění.

Apartmany CROATIA ***

Apartmany CROATIA ***

Turistický apartmánový komplex Croatia se nachází na krásném pobřeží, mezi Zadarem a Šibenikem, nedaleko malého turistického městečka Sv.. Filip i Jakov. Zadar cca 26 km.

Hotel ALBA ***

Hotel ALBA ***

Komplex Croatia, jehož součástí je hotel Alba, se nachází na překrásném pobřeží, mezi Zadarem a Šibenikem. Centrum městečka Sveti Filip i Jakov 300m. Zadar cca 26 km.

Apartmány FATINA

Apartmány FATINA

Soukromé apartmány Fantina se nacházejí ve městě Sv.. Filip i Jakov, v tišší části, asi 200 m od centra. Supermarket se nachází 150m od domu.

Apartmány VILA KATARINA

Apartmány VILA KATARINA

Apartmánová vila Katarina se nachází v mírném svahu asi 350m od centra města Sv. Filip i Jakov.

Hotel VILLA DONAT ***/****

Hotel VILLA DONAT ***/****

Hotel Villa Donat se nachází v centru města Sv.Filip a Jakov, promenáda se zajímavými kavárnami, restauracemi a obchody v blízkosti hotelu.


Dovolená Sv.Filip i Jakov