SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Severní Dalmácie > Vodice

Vodice leží severozápadně od Šibeniku a jsou známým letoviskem s mnoha hotely, soukromými apartmány, kempy a přístavem pro jachty. Protože chybí přírodní pláž, jsou zde vybudovány plochy na ležení. Pozoruhodnostmi jsou tu jen barokní kostel a středověká strážní věž. Jižně od centra města se nacházejí hotelové komplexy v piniovém lese se širokou nabídkou sportovišť a přístavem pro jachty.

Komplex PUNTA ****

Komplex PUNTA ****

Hotelový Komplex Punta renovovaný v r. 2011 se skládá z typické výškové budovy (hlavní budova "Punta A") a 3 přilehlých budov v piniovém porostu - Villa Arausa, Arausana a Antonína. Nachází se jen pár minut chůze od centra střediska Vodice.

Hotel IMPERIAL ***/****

Hotel IMPERIAL ***/****

Hotel Imperial, obklopený středomořským parkem, se nachází v severní Dalmácii v městečku Vodice přímo u pláže.

Privátní apartmány VODICE

Privátní apartmány VODICE

Privátní apartmány se nacházejí v různých domech v turistickém středisku Vodice, přibližně 1000 - 1500m od centra, 11km severozápadně od Šibeniku.

Villa IMPERIAL

Villa IMPERIAL

Villa Imperial jsou součástí hotelového komplexu Imperial, který je obklopen borovým lesem, leží 800 m od centra letoviska Vodice, do kterého se dostanete pobřežní promenádou.

Hotel OLYMPIA ****</>

Hotel OLYMPIA ****

Kompletně zrekonstruovaný hotel Olympia se nachází asi 500m od centra města Vodice.

Soukromé apartmány MAKSIC ***

Soukromé apartmány MAKSIC ***

Soukromé apartmány Maksic se nacházejí v turistickém centru Vodice na pobřeží Jadranského moře, asi 11km severozápadně od Šibeniku. Centrum města 1km, supermarket 50m, restaurace 100m.

Vilky MATILDE ***

Vilky MATILDE ***

Komplex vilek Ville Matilde se nachází u pláže nedaleko centra oblíbeného střediska Vodice.


Dovolená Vodice