SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Baška Voda

Další z oblíbených živých středisek riviéry se nachází 9 km od Makarské. Baška Voda je známá svými bílými oblázkovými plážemi, průzračným mořem, borovicovými lesy. Kromě toho zde najdete širokou nabídku ubytovacích kapacit apartmánového nebo hotelového typu. Město je vybudováno kolem přístavu v centru městečka s pěkně upravenou pobřežní promenádou s restauracemi, kavárnami, obchůdky a také i nabídkou sportovního vyžití. 

Hotel HORIZONT ****

Hotel HORIZONT ****

Hotel Horizont (renovovaný 2006) má výbornou polohu přímo u přímořské promenádě při piniovém porostu v oblíbeném středisku Baška Voda, jen 200m od centra.

Privátní apartmány

Privátní apartmány

Privátní apartmány se nacházejí rozmístěny po středisku Baška Voda.

Mobilhomy BAŠKO POLJE ***

Mobilhomy BAŠKO POLJE ***

Mobilhomy Baško Polje se nachází v kempu ve stínu borovic, jen 1km od centra města Baška Voda, v oblasti Makarská Riviéra. Kemp s městem spojuje stezka, vedoucí podél oblázkových pláží.

Hotel CROATIA ****

Hotel CROATIA ****

Hotel Croatia se nachází v centru města Baška Voda přímo na nábřeží v blízkosti restaurací, kaváren, plážové kavárny a obchodů.


Dovolená Baška Voda

Město je výchozím bodem pro mnohé výlety na okolní ostrovy. Městečko vyhledávají spíše mladí, kvůli kulturnímu vyžití a zábavě, které je zde skutečně dostatek.

Pouze 1,5 km od města se nachází prázdninová vesnička Baško Polje s vyhledávaným kempem v borovém lese a krásnou dlouhou oblázkovou pláží.