SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Brela

Obec Brela se nachází v severní části riviéry, 15 km od Makarské, vybudovaná na svazích Biokova. Dělí se na několik částí jako např. Gornja Brela, Stomarica, Donja Brela. Brela je charakteristická krásnými širokými plážemi z drobných oblázků, pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti a neplavce. Příjemnou atmosféru dotvářejí borovice, které sahají až na pláž a poskytují stín během horkých letních dnů. Pláže jsou zde vybudovány, se sprchami, šatnami a WC, a ta nejhezčí a nejdelší z nich, Punta Rata, je oceněna mezinárodní značkou čistoty "Modrou vlajkou". 

Vila ROMANTICA ***

Vila ROMANTICA ***

Příjemná soukromá vila Romantica má výbornou polohu nad mořem v oblíbeném středisku Brela asi 15km severně od Makarské. Centrum asi 2km, supermarket 250m.

Hotel BLUESUN MAESTRAL ***

Hotel BLUESUN MAESTRAL ***

Hotel Bluesun Maestral patří do sítě hotelů Bluesun. Nachází se 300m od centra města Brela, na začátku Makarské riviéry, u moře, obklopen piniemi.

Hotel BERULIA ****

Hotel BERULIA ****

Hotel Berulia, obklopený zelení se nachází v městečku Brela, přímo na pláži.

Hotel SOLINE ***

Hotel SOLINE ***

Renovovaný hotel Soline s typickou kaskádovou architekturou dominuje jednomu z výběžků přímo nad pláží v oblíbeném středisku Brela na Makarské riviéře.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Bluesun Marina se nachází u jedné z nejznámějších pláží v populárním středisku Brela na Makarské riviéře. Postaven je uprostřed zeleně, na klidném místě, u přímořské promenády, která vede podél pobřeží města Brela.

Privátní apartmány MATKO ***

Privátní apartmány MATKO ***

Privátní apartmány Matko se nacházejí na klidném místě asi 2km od centra Brela v části Jarikuša. Nejbližší supermarket 600m, restaurace 250m.


Dovolená Brela

Vysoko nad Brelou se nachází typická venkovská Koliba Kričak s bohatou nabídkou domácích specialit. Ubytování zde naleznete apartmánového typu, v centru města se nacházejí také hotelové komplexy. Ve městě se začíná i pobřežní promenáda, kterou se pohodlně dostanete až do centra města Makarska. Doporučujeme milovníkům tišších dovolených s krásným mořem a výbornými službami.