SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Drvenik

Turistické středisko Drvenik se nachází uprostřed mezi letovisky Živogošče a Gradac v malé zátoce, kde se nacházejí úzké oblázkové pláže v typickém podhorském prostředí Biokova. Z Drveniku vyplouvají trajekty na ostrovy Sučuraj a Korčula. Po pobřeží najdete množství nádherných zákoutí pro soukromé koupání a opalování.

Hotel QUERCUS ****

Hotel QUERCUS ****

Příjemný hotel Quercus se nachází v jižní části Makarské riviéry ve středisku Drvenik obklopen piniovým parkem, jen 100m od centra typické dalmatské vesničky. Do blízkého okolí jsou možné výlety i místní dopravou - národní park Biokovo 30km, Makarska 20km, Split 80km, Dubrovnik 130km, ostrovy Hvar a Korčula.

Hotel BELLA VISTA ****

Hotel BELLA VISTA ****

Hotel Bella Vista se nachází v zátoce ve městě Drvenik, nedaleko kostela Saint Jere, 30km od centra Makarské, 124km od letiště Split.

Hotel PANSION MOL ***

Hotel PANSION MOL ***

Hotel Pansion Mol se se nachází přímo u pláže v městečku Drvenik na Makarské riviéře, poskytuje překrásný výhled na moře a okolní ostrovy.

Hotel IVANDA ****

Hotel IVANDA ****

Hotel Ivando se nachází na jednom z nejkrásnějších míst na Makarské riviéře v městečku Drvenik, na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem.


Dovolená Drvenik