SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Podgora

Město ležící 10 km jižně od Makarské se skládá ze dvou částí. Stará část Podgory se nachází na svahu Biokova a postupně obyvatelé budovali domy směrem k pobřeží. Město patří k nově založeným, a proto zde chybí typické staré město, charakteristické pro města této oblasti. I přesto, dnes město patří k vyhledávaným rekreačním destinacím. 

Hotel SIRENA ***

Hotel SIRENA ***

Oblíbený hotel Sirena se nachází na okraji malebného městečka Makarské riviéry Podgora, 300m od centra. Makarska asi 9km, Split 100km.

Hotel PODGORKA ***

Hotel PODGORKA ***

Hotel Podgorka leží v klidném prostředí města Podgora.

Hotel MEDITERAN ***

Hotel MEDITERAN ***

Hotel Mediteran se nachází v oblíbeném středisku Podgora, asi 300m od jeho centra a přímo u pobřežní promenády.

Hotel MINERVA

Hotel MINERVA

Nedávno renovovaný hotel se nachází na okraji města Podgora, vyhledávaného letoviska Makarské riviéry, asi 100 m od centra.

Hotel AURORA ***

Hotel AURORA ***

Hotel Aurora se nachází naproti pláže v městečku Podgora, před hotelem je palmová promenáda se spoustou obchůdků, restaurací, kaváren, barů. Letovisko Makarská cca 10km, nedaleko ostrov Hvar a Brač.


Dovolená Podgora

Najdete zde vše, co ke správné dovolené potřebujete od krásných oblázkových pláží přes nabídku sportovního vyžití až po restaurace, bary a diskotéky. Při pohledu na moře je vidět obklopení ostrovy Brač, Hvar a Pelješac, které poskytují krásné scenérie. Centrální pláže v hotelové části města jsou v sezóně značně přeplněné. Vyplatí se proto přejít na jeden z konců promenády za přístavem, kde se nacházejí krásné dlouhé pláže, i malebná zákoutí. Konec této pláže je vyhrazen pro nudisty.