SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Seget Vranjica

Menší turistická vesnička leží asi 5 km západně od města Trogir na malém výběžku pevniny, který zaručí návštěvníkům klidné moře a tiché prostředí dovolené. Vesnice je současně vhodným východiskem pro lodní výlety do celého okolí. Pláže jsou zde převážně kamenité smíchané se štěrkem. Okolí poskytuje krásné scenérie vinic a olivových hájů.

Villa INA

Villa INA

Villa Ina se nachází ve vesničce Seget Vranjica, cca 30m od moře. Centrum městečka s restauracemi a obchody cca 100m. Discoklub 1,5 km. Města Trogir 6km, Split 30km.

Apartmány VRANJICA BELVEDERE ***

Apartmány VRANJICA BELVEDERE ***

Apartmány Vranjica Belvedere leží kaskádovitě v piniovém lese v turistickém středisku Seget Vranjica, asi 5 km od Trogiru.

Apartmány VILLA MARIJA ***

Apartmány VILLA MARIJA ***

Apartmány Villa Marija leží ve městě Seget Vranjica ve střední Dalmácii poblíž města Trogir.


Dovolená Seget Vranjica

Seget se nachází nedaleko města Trogir. Městečko je charakteristické svým čtvercovým půdorysem, vinicemi a olivovými háji. V podstatě ho lze už považovat za předměstí Trogiru, se kterým postupně srůstá. Samotný Seget se dělí na část Gornji, která se nachází ve vnitrozemí. Část Seget Donji se nachází u moře. Pět kilometrů na západ se nachází na malém výčnělku v moři turistická část Seget Vranjica.