SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Chorvátsko / Střední Dalmácie / Split
20 m od pláže
S raňajkami
Internet
Naše hodnocení
***
Cena od
1042,50 Kč / osoba / noc
Poloha
Apartmány Villa Matejuska se nacházejí přímo ve Splitu v historické budově, která je zařazena do chráněných památek UNESCO. V této budově je 6 apartmánů kde jsou zachovány všechny typické znaky stavby z 19. století.
Pláž
Oblázková pláž je vzdálena od apartmánů pouze 20 m
Ubytování
Apartmány nabízejí ubytování pro 2-3 osoby a jsou pěkně zařízené. K jejich výbavě patří SAT TV, rádio, telefon, fax, internet s možností zapůjčení počítače (na vyžádání, platí se na místě), klimatizace, sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů a WC. Možnost zapůjčení žehličky podle potřeby (na vyžádání). Apartmány jsou označeny podle umístění v budově a podle kapacity daného apartmánu.
• Studio A1-apartmán pro 2 osoby má jednu místnost kde jsou dvě lůžka, kuchyňský kout s jídelním stolem, SAT TV, rádio, telefon, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů a WC. S možností doobjednání dětské postýlky (na vyžádání, platí se na místě).
• Studio A4-Apartmán pro 2 osoby má jednu místnost kde je manželská postel, kuchyňský kout s jídelním stolem, SAT TV, TV, fax, telefon, rádio, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů a WC, balkon.
• Studio A5-Apartmán pro 2 osoby v podkroví, na 1 a 2 patře má jednu místnost kde jsou dvě samostatná lůžka, malý kuchyňský kout s malým stolem, SAT TV, TV, rádio, fax, telefon, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, vysoušeč na vlasy a WC, balkon. Možnost doobjednání dětské postýlky (na vyžádání, platí se na místě)
• Studio A6-- Apartmán pro 2 osoby v podkroví, na 1 a 2 patře má jednu místnost kde jsou dvě samostatná lůžka, malý kuchyňský kout s malým stolem, SAT TV, TV, rádio, fax, telefon, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů a WC, balkon.
• Apartmá A2-Apartmán pro 3 osoby má dvě pevná lůžka a jednu přistýlku v podkroví nebo na 2 poschodí má jeden pokoj s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, stolem, TV, rádio, fax, telefon, klimatizace, sociální zařízení s odděleným WC a umyvadlem, vysoušeč vlasů.
• Apartmán A3-Apartmán pro 3 osoby má dvě pevná lůžka a jednu přistýlku v podkroví nebo na 2 poschodí má jeden pokoj s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, stolem, TV, rádio, fax, telefon, klimatizace, sociální zařízení s WC, vysoušeč vlasů, balkon. Možnost doobjednání dětské postýlky (na vyžádání, platí se na místě).
Strava
Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu, jsou podávány bufetovou formou.
Sport, relax, wellness
V blízkosti apartmánů se nachází venkovní bazén, vnitřní bazén, sauna, kino, disko klub, pošta, banka, obchod, muzeum, bar, park pro děti, tenisový kurt, půjčovna vodních lyží, šlapadel, motorových člunů.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí. Možnost ubytování je od 14,00 hod.. Apartmány je nutné uvolnit vždy do 11,00 hod..
Cena zahrňuje
• Ubytování na 7 nocí se snídaní / apartmán
• Pobytovou taxu
• Spotřebu energií
• Ložní prádlo
• Pojištění proti úpadku
Možnost doobjednat
• Komplexní cestovní pojištění Union 36,40 Kč / osoba / noc
Doprava
• Informace v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Apartmány VILLA MATEJUSKA *** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka