SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Stari Grad - ostrov Hvar

Nejnavštěvovanějšími středisky jsou města Hvar, Jelsa, Stari Grad a Vrboska. Během letní sezóny jsou tato města značně přelidněná. Přestože je cestovní ruch dostatečně vyvinutý, díky členitému pobřeží je zde však stále mnoho nezastavěného zátok s oblázkovými plážemi. V samotném městě Hvar jsou možnosti ke koupání omezené. Jednotlivé hotely mají vybetonované plochy na ležení. Lepší pláž je při hotelech ve Starém Grade, no plavání ve zdejší zátoce se nedoporučuje. Hotely ve všech střediscích nabízejí velký výběr sportovních aktivit. Nudisti nejraději vyhledávají pláže na nedalekých ostrovech Jerolim a Zečevo.

Apartmány TRIM ***

Apartmány TRIM ***

Apartmány Trim se nacházejí jen 800m od centra města Stari Grad v pěkném a klidném prostředí.

Apartmány  HELIOS **

Apartmány HELIOS **

Apartmány jsou součástí hotelového komplexu (pavilony) Helios a jsou vzdálené jen 100 m od hlavní budovy. Od centra města Stari Grad jsou vzdáleny asi 800 m.

Hotel LAVANDA ***

Hotel LAVANDA ***

Hotel Lavanda se nachází na ostrově Hvar na promenádě u moře, je obklopený borovým lesem. Historické centrum města Stari Grad je asi 900m od hotelu.


Dovolená Stari Grad - ostrov Hvar


Voňavé levandulové a rozmarýnové pole, zelené zahrady s cyprusy, oleandry, pomerančovníky a citrusy, úzké uličky starobylých měst, to jsou půvaby, díky kterým je Hvar velmi vyhledávaný. Dalším důležitým faktem, který předurčuje ostrov k vysoké turistické návštěvnosti, je příjemné klima během celého roku.