SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Trogir

Město s krásným zachovalým historickým jádrem se nachází na uměle vybudovaném ostrově, a proto ho mnozí nazývají "Benátky v malém". Trogir je navštěvován zejména kvůli zachovalým městským hradbám s pevností Kamerlengo na jihozápadním konci města a válcovou věží sv. Marka na severu.

Hotel JADRAN ***

Hotel JADRAN ***

Hotel Jadran se nachází v borovém háji v malebné vesničce Donji Seget. Cca 3km od historické části města Trogir. Pobřežní promenáda v blízkosti. Letiště Split 7km.

Privátní apartmány TROGIR **/***

Privátní apartmány TROGIR **/***

Privátní apartmány se nacházejí rozmístěny po městě Trogir, na pobřeží Dalmácie, uvnitř Kaštelanského zálivu, asi 28km od města Split. Historické centrum města, zapsáno v UNESCO, umístěné na ostrově, spojuje s pevninou kamenný most. Okolí Trogiru tvoří překrásné pobřeží tzv.. SKOJ, s množstvím ostrovů a ostrůvků, modravá čistým mořem a množstvím slunce, které ho předurčují k tomu, aby byl jednou z nejvyhledávanějších letních turistických destinací na Jadranu.

Apartmány MEDENA ***

Apartmány MEDENA ***

Komplex celkem 260 apartmánů se nachází 2 km od rybářské vesničky Seget, kam se dostanete po přímořské promenádě. Město Trogir zapsané na seznamu světového dědictví Unesco je vzdáleno 4 km. Letiště ve Splitu je vzdáleno 30 km.

Hotel MEDENA **/***

Hotel MEDENA **/***

Velký hotel skládá z 2 velkých hlavních budov a 2 pavilonů - depandance, je obklopen piniovými stromy a středomořskou vegetací. Od rybářské vesničky Seget je vzdálen asi 1,5 km, kam se dostanete procházkou po přímořské promenádě. Město Trogir zapsané na seznamu světového dědictví Unesco je vzdáleno 5 km. Letiště ve Splitu je vzdáleno 30 km.

Hotel TRAGOS ***

Hotel TRAGOS ***

Hotel Tragos se nachází v historické části města Trogir mezi pevninou a ostrovem Čiovo. Budova hotelu je objekt chráněn UNESCEM.

Hotel TROGIRSKI DVORI ***

Hotel TROGIRSKI DVORI ***

Malý rodinný hotel Trogirski Dvori se nachází asi 2km od centra města Trogir a 3km od letiště Split.

Hotel TROGIR PALACE ****

Hotel TROGIR PALACE ****

Rodinný hotel Trogir Palace se nachází na ostrově Čiovo u moře, asi 200m od centra historického města Trogir, které je zapsané na seznamu světového dědictví Unesco. Letiště ve Splitu je vzdáleno 5km.


Dovolená Trogir

K odpočinku láká krásné hlavní Náměstí Jana Pavla II. s množstvím restaurací, kaváren a dominantou náměstí i města Katedrálou sv. Vavřince, kterou stavěli až 500 let.

Pláže ve městě Trogir nejsou příliš vyhledávané zejména kvůli přístavu, který zabírá téměř celé pobřeží. Lidé ubytovaní v městě proto navštěvují okolní pláže v Segetu a Čiovu.