SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Chorvatsku začněte u nás - dovolená Chorvatsko 2018

Střední Dalmácie > Tučepi

Z kdysi malé vesničky postupem času vyrostlo příjemné a známé turistické středisko v prostředí borového lesa, který se táhne podél celého pobřeží a zasahuje až k plážím z drobných kamínků. Ve městě se nachází i nejdelší pláž riviéry, vedle níž se táhne promenáda. Město je vyhledáváno i sportovními nadšenci, neboť je zde centrum sportovní plavby a jachtingu. Centru kromě přístavu s kavárnami a restauracemi dominuje Kostelík sv. Juraje.

Hotel LAURENTUM ****

Hotel LAURENTUM ****

Hotel Laurentum se nachází ve středisku Tučepi, přímo na promenádě v jeho centru naproti turistickému přístavu s výhledem na ostrovy Brač a Hvar a horu Biokovo. Obchody, stánek a pošta 10m, lékárna 30m, ambulance 100m, zastávka autobusu 300m.

Hotel NEPTUN ***

Hotel NEPTUN ***

All Inclusive hotel Neptun se nachází na klidném místě ve středisku Tučepi asi 4km jižně od Makarské. Centrum Tučepi asi 2km dostupné po přímořské promenádě. Hotel sestává z hlavní budovy a pěti pavilonů (depandance) uprostřed parku.

Hotel AFRODITA ****

Hotel AFRODITA ****

Hotel Afrodita, jeden z hotelů sítě Bluesun se od ostatních v Tučepi liší svou architekturou - směs více menších budov / bungalovů propojených stezkami uprostřed středomořské vegetace. Centrum Tučepi asi 400m. Makarska 4km.

Hotel BLUESUN ALGA ****

Hotel BLUESUN ALGA ****

Hotel Alga se nachází ve městě Tučepi, oblíbeném městě Makarské riviéry, na konci pobřežní promenády. Od centra města je vzdálen asi 400m.

Penzion KOVAČ ***</>

Penzion KOVAČ ***

Penzion Kovač se nachází ve středisku Tučepi asi 250 m od jeho centra.

Apartmány DALMATINA ***</>

Apartmány DALMATINA ***

Apartmány Dalmatina se nachází asi 500 m od centra města Tučepi.

Hotel KAŠTELET ****

Hotel KAŠTELET ****

Nedávno renovovaný tradiční hotel Bluesun Kaštelet se nachází přímo naproti pláži u promenády v populárním středisku Tučepi. Postaven byl již v 18. století jako barokní vila. Makarska asi 5 minut jízdy autem. Sousedí s hotelem Alga.


Dovolená Tučepi

Toto útulné městečko každoročně láká zejména rodiny s dětmi, kvůli klidnější atmosféře, kterou zde určitě najdete. Perfektní dovolená v Chorvatsku.