SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2019

Francie

svojí bohatou historií, kulturou a překrásným prostředím vytváří pro cestovatelské touhy nespočet příležitostí. Letním turistům, kteří upřednostňují pobyty u moře budou jistě známé nejskloňovanější oblasti Francie - Provence ( Prováns ) a Côte d'Azur ( Azurové pobřeží ) známé i jako Francouzská Rivera se svými letovisky Monaco, Cap Ferrat, Eze, Nice, Antibes, Cannes, St. Tropez kde mají svá letní sídla mnohé celebrity světa. Vnitrozemí uspokojí nejnáročnější milovníky kultury, památek gastronomie či horské turistiky. Ještě pořád váháte? Pak navštivte ostrov pirátů Korsika.

Côte d´Azur
imgimgimgimgimgimgimg

Côte d´Azur

Magické prostředí azurového pobřeží ( Côte d'Azur ) již od nepaměti láká nejcitlivější duše malířů. Umělce inspiruje k tvorbě, jedněch nadchne krásou, jiní ho obrazem parodují. Rozporů najdete hodně i v názorech cestovatelů. Jedni tuto oblast milují a nazývají ji královnou středomoří, ale jiní zatracují. Každopádně to bude silné místo, udělejte si svůj vlastní názor -> dovolená Côte d'Azur.

Korsika
imgimgimg

Korsika

Ostrov pirátů, francouzská sestra italské Sardinie s možná trochu drsnější přírodou, hornatým vnitrozemím s jehličnany a horskými říčkami, přes to přitažlivá zejména nádhernými písečnými plážemi, zákoutími i větrem a mořem ošlehanými skalami na pobřeží. Dovolenou zpestříte také návštěvou vesniček s bohatou historií či přístavu Ajaccio rodiště Napoleona. -> dovolená Korsika

Dovolená Francie

Francie je jedničkou v počtu návštěvníků za rok, nejvyšší příčky zajímá hlavní město Paříž, které je nejnavštěvovanější město světa. Bohaté dějiny a vývoj Evropy zanechal na francouzském území nespočet historických skvostů. Množství významných uměleckých děl se nachází v galeriích Francie. Ty navštěvují milovníci dějin a umění.

Výborné podmínky pro nejrozšířenější zimní cestovatelskou aktivitu lyžování vytvořili Francouzské Alpy. Lyžování je ve Francii národním sportem stejně jako v ostatních alpských zemích: Rakousko, Itálie nebo Švýcarsko. V létě je cílem milionů náročných rekreantů francouzské pobřeží Středozemního moře, na jeho březích se rozprostírá nejprestižnější přímořská oblast Evropy Azurové pobřeží. Dovolená Francie, to jsou známé značky jako Cannes, Saint Tropez či Nice.

Nenašli jste přesně to co hledáte? Napište nebo zavolejte nám svoji představu jak má vypadat vaše dovolená snů. Připravíme pro vás "na míru" dovolenou ve Francii v jakémkoliv letovisku i mimo výše uvedené nabídky. Pokud vás neoslovila nabídka dovolená Francie, zkuste proklikat další atraktivní letní destinace:

dovolená Itálie
dovolená Chorvatsko
dovolená Francie
dovolená Rakousko
dovolená Slovinsko
dovolená Slovensko

Hlavní stránky RenyTravel: dovolená | lyžování | lyžování Francie
Partnerské weby: Francie | blog Francie