SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2020

imgimgimgimgimgimgimg

Côte d´Azur

Magické prostředí azurového pobřeží (Côte d'Azur) láká od nepaměti citlivé duše malířů a umělců, inspiruje je k tvorbě. Jedněch nadchne krásou, jiní obraz parodují. Rozpory naleznete také v názorech cestovatelů, jedni tuto oblast milují a nazývají ji královnou středomoří, jiní ji zatracují. Určitě jde o silné místo, když vyvolává tolik protichůdných reakcí. Jaký dojem udělá Francouzská riviéra na vás ? Udělejte si vlastní názor z dovolené na Francouzské riviéře:

Ubytování Côte d´Azur

Rezidence LES FÉLIBRIGES

Rezidence LES FÉLIBRIGES

Rezidence Les Féligriges se nachází v historické čtvrti Cannes, 50 m od obchodů a 1 km od Festivalového Paláce a pobřežního bulváru Croisette. Nice je vzdáleno 32 km.

Hotel DES ORANGERS ***

Hotel DES ORANGERS ***

Hotel Des Orangers se nachází v širším historickém centru známého města francouzské riviéry Cannes, jen pár set metrů od pláží a asi 5 minut chůze od přístavu. Obchody 200m, centrum 500m, zastávka místní dopravy 500m.

Rezidence CANNES BEACH

Rezidence CANNES BEACH

Rezidence se nachází v nákupní části Cannes La Bocca, asi 2 km od centra Cannes a 32 km od Nice. Obchody, butiky a restaurace jsou hned vedle rezidence. 3 km je vzdálená známá Croisette s palmovou alejí, luxusními hotely a butiky.

Hotel FIVE SEAS *****

Hotel FIVE SEAS *****

Hotel Five Seas se nachází v centru Cannes, asi 300m od Palais Festivals a konferenčního centra, kde se koná Filmový festival v Cannes. V blízkosti známá nákupní třída. Vlaková stanice 5 minut chůze od hotelu, kyvadlová doprava na letiště v Nice 30m od hotelu, letiště 28km.

EDEN HOTEL & SPA ****

EDEN HOTEL & SPA ****

Hotel Eden se nachází v samém srdci Cannes, 200 m od moře a 5 minut od promenády Croisette. Hotel je ideálním místem pro semináře a konference.

Hotel AMERICA ****

Hotel AMERICA ****

Hotel America se nachází v centru Cannes, asi 300m od Palais Festivals a konferenčního centra, kde se koná Filmový festival v Cannes a v blízkosti slavné nákupní třídy. Vlaková stanice 5 minut chůze od hotelu, kyvadlová doprava na letiště v Nice Côte d´Azur 30m od hotelu.

Hotel JW MARRIOTT *****

Hotel JW MARRIOTT *****

Hotel JW Marriott leží v centru Cannes v blízkosti Palais des Festivals, jen pár kroků od moře. Letiště v Nice 25km

Hotel PROVENCE ***

Hotel PROVENCE ***

Hotel Provence leží v centru Cannes jen pár minut od Croisette a jeho pláže. Hotel má soukromou zahradu se stoletými palmami, je klidnou oázou uprostřed města. Docházkové vzdálenosti od hotelu - nákupní čtvrti 1 min, luxusní butiky 5minut, promenáda La Croisette 5 minut, kulturní centrum Palais des Festivals 10 minut. Vlaková stanice 7 minut chůze, letiště Nice 30 minut jízdy.

Résidence VILLA LIVIA

Résidence VILLA LIVIA

Rezidence Villa Livia se nachází v zahradě na úpatí kopce Croix des Gardes v Cannes La Bocca.

Residence VILLA FRANCIA ***

Residence VILLA FRANCIA ***

Rezidence Villa Fracia se nachází v rezidenční čtvrti Croix des Gardes, 800m od pláže v zahradě jižního stylu, poskytuje panoramatický výhled na Středozemní moře a Lerinsovi ostrovy. La Croisette 2km, Nice 32km.

Hotel VENDOME ***

Hotel VENDOME ***

Hotel Vendome se nachází přímo v centru Nice, 200m od obchodů a restaurací. Přístav asi 2km, zastávka autobusu 200m, vlakové nádraží 1,5 km. Hotel je historická budova z 19.století, která byla kompletně renovována, v klasickém stylu.

Rezidence PALAIS ROSSINI

Rezidence PALAIS ROSSINI

Rezidence Palais Rossini se nachází na okraji umělecké zóny střediska, přímo v hlavním městě Azurového pobřeží v Nice, známém pro promenádu des Anglais, květinový trh, příjemný přístav a krásné staré město.

Rezidence LES PALMIERS

Rezidence LES PALMIERS

Rezidence Les Palmiers se nachází v klidné rezidenční zóně Fabron. Je umístěna uprostřed vlastní zahrady s palmami a citrusovými. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 500 m, supermarket je vzdálen 2 km. Železniční stanice je vzdálena 3,5 km, letiště 6,5 km

Hotel BOSCOLO EXEDRA NICE *****

Hotel BOSCOLO EXEDRA NICE *****

Hotel Boscolo Exedra Nice se nachází v centru města Nice, pár minut chůze od historického centra města, Place Massena a slavné promenády des Aglais. Hotel nabízí možnosti pro pořádání různých typů akcí, jako jsou konference, výstavy, přehlídky, gala večery a soukromé oslavy. Mezinárodní letiště v Nice 8km. Cannes 30km, Monako 20km.

Hotel DE SUEDE ***

Hotel DE SUEDE ***

Hotel de Suede se nachází v centru města Nice, na pěší zóně v blízkosti pláže. Poloha hotelu je výhodná pro dobrou dostupnost promenády des Anglais (cca 50m), starého města s jeho malebnými uličkami, náměstí Massena a jen 4 zastávky tramvají je Akropolis kongres, nedaleko jsou také restaurace a obchody.

Hotel LA PÉROUSE ****

Hotel LA PÉROUSE ****

Hotel La Pérouse Nice leží na útesu u moře v zálivu Angels a poskytuje nádherný výhled na moře a záliv. Poloha hotelu nabízí procházky po promenádě des Anglais, návštěvu blízké historické části města, slavného květinového trhu nebo návštěvu muzea Chagalla.

AC HOTEL NICE ****

AC HOTEL NICE ****

AC Hotel Marriott Nice má výbornou polohu v blízkosti legendární promenády des Anglais.
Díky své vynikající poloze máte v docházkové vzdálenosti historické Staré město, květinový trh, muzeum Chagall, muzeum Henri Mattisse, baziliku Notre Dame.
AC Hotel Nice je součástí hotelové sítě Marriott.

Hotel VILLA VICTORIA ****

Hotel VILLA VICTORIA ****

Hotel Villa Victoria je nově zrekonstruovaný (2012/2013), má velkou zahradu. Nachází se na prestižní avenue Victor Hugo v historické budově stylu Art Deco přímo v centru Nice. V docházkové vzdálenosti cca 5 minut promenáda des Anglais, nádraží Nice, staré město, kasíno a moře.

Hotel ASTON LA SCALA ****

Hotel ASTON LA SCALA ****

Hotel Aston La Scala se nachází v centru města Nice, 5 minut od pláže. V docházkové vzdálenosti od hotelu promenáda des Anglais, květinový trh, obchody, kasíno, krásné staré město, kongresové centrum Acropolis je 10minut chůze. Letiště Nice 15 minut jízdy autem. Cannes 30km, Monako 20km.

Rezidence LES MIMOSAS

Rezidence LES MIMOSAS

Villa Les Mimosas se nachází v středisku Saint Raphael na úpatí Esterelského masivu mezi Cannes a Saint Tropez. Středisko se vyvinulo z malé rybářské vesničky do známého přímořského střediska díky bohaté nabídce aktivit, které nabízí a příjemnému prostředí. Rezidence je asi 100m od menších obchodů a 3km od centra.

Hotel LA MARINA ****

Hotel LA MARINA ****

Best Western Hotel La Marina se nachází asi 1km od centra střediska Saint - Raphael, asi 15km od známého Saint - Tropez. Nejbližší obchod 100m, více nákupních možností v centru, 1km. Zastávka místní dopravy 300m, jachetní přístav 100m.

Rezidence OPEN GOLFE JUAN ***</>

Rezidence OPEN GOLFE JUAN ***

Rezidence Open Golfe Juan se nachází v přímořském městečku Golfe Juan s dvěma přístavy, písečnými plážemi v blízkosti Vallauris, města proslulého mnohými hrnčířskými dílnami. Obchody jsou vzdáleny asi 400m.

Residence LES CAMPANETTES

Residence LES CAMPANETTES

Rezidence Les CAMPANETTES se nachází v historickém středisku Azurového pobřeží Frejus s 2000-letou historií. Vhodné jak pro milovníky přímořské dovolené, tak i labužníků gastronomie, turistů a fanoušků archeologie. Starobylé římské město jen pár minut od rezidence.

Hotel ARENA ****

Hotel ARENA ****

Hotel Arena se nachází v centru historického města Frejus. Město má bohaté umělecké a architektonické dědictví, katedrálu z 5. století, římský amfiteátr, římské divadlo a mnoho dalšího. Podél pobřeží je mnoho písečných pláží. Autobusové nádraží 10 minut, letiště Nice 45 minut.

Rezidence LES MARINES DE GASSIN

Rezidence LES MARINES DE GASSIN

Rezidence Les Marines de Gassin se nachází jen 3 km od světoznámého Saint Tropez a asi 6 km od malebné provensálské vesničky Gassin. Je umístěna ve vlastní zahradě přímo u moře a nabízí překrásný výhled na záliv Saint Tropez a jen 100 m od přístavu. Městečko Gassin patří mezi nejkrásnější ve Francii. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 100 m, nákupní centrum se supermarketem je vzdáleno 600 m.

Rezidence LES JARDINS OMBRAGÉS **

Rezidence LES JARDINS OMBRAGÉS **

Rezidence leží na okraji města Cannes, v přístavu Mandelieu la Napoule. Nejbližší obchody jsou vzdálená 50 m. Od Cannes je vzdáleno 7 km, od Nice 37 km.

Premium Residence CANNES MANDELIEU ***

Premium Residence CANNES MANDELIEU ***

Premium rezidence Cannes se nachází v blízkosti Cannes na poloostrově v ohybu řeky Siagne. Komplex tvoří malé budovy v jižním stylu, které jsou umístěné v parku se středomořskou flórou. Poloostrov je ideální místo na jachting a plachtění. Nice 35km.

Résidence premium JULIA AUGUSTA ***

Résidence premium JULIA AUGUSTA ***

Premium rezidence Julia Augusta se nachází 7 minut od centra městečka Roquebrune-Cap-Martin mezi Menton a Monakom na Azurovém pobřeží, nadmořská výška 300m. Menton 2km, Monako 8km.

Hotel NAPOLEON ****

Hotel NAPOLEON ****

Hotel Napoleon se nachází nedaleko pláže, jen pár kroků od historického centra města Menton, kde můžete navštívit muzea pro poznání historie.
Město Menton má několik výjimečných zahrad se vzácnými druhy rostlin, 200m od hotelu Botanická zahrada.

Hotel RIVA ***

Hotel RIVA ***

Hotel Riva má ideální polohu u pobřeží v blízkosti centra města Menton s výhledem na moře, vlaková stanice 800m od hotelu. Letiště Nice 30 minut, Monako 10 minut.

Hotel PRINCESS & RICHMOND ***

Hotel PRINCESS & RICHMOND ***

Hotel Princess a Richmond leží na pobřeží Středozemního moře v Menton. Ve městě můžete objevovat historické památky v muzeích, navštívit zahrady a divadlo. Centrum města a kasino 500m, vlakové nádraží 10 minut chůze, Nice 30minut jízdy autem, Monako 7km.

Résidence LES RIVAGES DU PARC ***

Résidence LES RIVAGES DU PARC ***

Moderní rezidence Les Rivages du Parc v Menton je obklopená malým parkem, nachází se nedaleko od pláže. Historické centrum města s jeho typickými středomořskými uličkami a obchody v docházkové vzdálenosti.

Résidence LES CITRONNIERS ***

Résidence LES CITRONNIERS ***

Rezidence Les Citronniers se nachází v centru přístavního města Menton, nedaleko od pláže a 500m od starého města, které má bohaté architektonické dědictví, výjimečné zahrady a pestré trhy.

Hotel BRASILIA ***

Hotel BRASILIA ***

Hotel Brasilia se nachází v malém městečku Canes Sur Mer , které leží mezi Cannes a Monakem, cca 5km od Nice.
Hotel leží v klidné části v blízkosti pláže, slavného dostihového závodiště a hlavních turistických atrakcí.
Centrum města, kino, obchody cca 100m, vlaková stanice 300m, autobusová zastávka 700m, přístav 2km.

Hotel TIERCÉ BEACH ***

Hotel TIERCÉ BEACH ***

Hotel Tiercé Beach se nachází v malém městečku Canes Sur Mer v přední části zálivu u moře vedle závodiště Hippodrome de la Cote d´Azur.
Milovníci historie můžou navštívit zámek Grimaldi a jeho sbírky.
Nice 9km, letiště v Nice 4km, Antibes 8km, Cannes 22km, Monako 37km.

Hotel CAP d'ANTIBES BEACH *****

Hotel CAP d'ANTIBES BEACH *****

Hotel Cap d´Antibes Beach Juan les Pins leží přímo na soukromé pláži na pobřeží Středozemního moře přibližně na půl cesty mezi městy Cannes a Nice. Centrum Juan les Pins cca 2km, vlaková stanice Juan les Pins a Antibes 3km, letiště Nice 17km.

Hotel SAINTE VALÉRIE ****

Hotel SAINTE VALÉRIE ****

Hotel Sainte Valérie je rodinně vedený hotel v provensálském stylu obklopený krásnou vlastní zahradou. Leží v blízkosti známé borovicové zahrady La Pinéde a pláže v Juan les Pins, nedaleko centrum města, Kongresový palác a Picassovo muzeum.
Vlaková stanice Juan Les Pins 800m, vlaková stanice Antibes 3km, letiště Nice 12km.

Hotel VILLA NINA ***

Hotel VILLA NINA ***

Hotel Villa Nina je malý útulný hotel, který se nachází pár kroků od písečné pláže v Juan les Pins. Vlaková stanice Juan les Pins 400m, vlaková stanice Antibes 2km, letiště Nice 20km.

Hotel VILLA FABULITE ****

Hotel VILLA FABULITE ****

Hotel Villa Fabulite Antibes je obklopená krásnou středomořskou zahradou plnou citronů, pomerančů a olivovníků, nachází se 100m od pláže a pár kroků od zajímavých letních aktivit.

Hotel IMPERIAL GAROUPE *****

Hotel IMPERIAL GAROUPE *****

Hotel Imperial Garoupe Antibes se nachází jen pár kroků od moře v zálivu Cap d´Antibes mezi městy Cannes a Nice.

<h>Résidence LE HAMEAU DES ISSAMBRES ***

Résidence LE HAMEAU DES ISSAMBRES ***

Rezidence Le Harneau Les Issambres leží na začátku zálivu Saint Tropez v přírodním prostředí stromů a křovin v blízkosti pláže Les Issambres a Sainte Maxime, které patří mezi nejkrásnější pláže na Azurovém pobřeží.

Rezidence LES RIVAGES DES ISSAMBRES ***

Rezidence LES RIVAGES DES ISSAMBRES ***

Rezidence Les Rivages des Issambres leží na začátku zálivu Saint Tropez mezi přístavem a Les Issambres 100m od pláže. Rezidence je obklopena zahradou v jižním stylu s výhledem na moře.

Résidence HÉLIOTEL MARINE

Résidence HÉLIOTEL MARINE

Rezidence Héliotel Marina se nachází v klidné části letoviska Saint Laurent Du Var s výhledem na přístav, obchody 400m.

Rezidence CATALANA ***

Rezidence CATALANA ***

Rezidence Catalana se nachází 300m od pláže u mořského jezera Salses v Port Barcares. Místo je ideální pro objevování katalánské kultury a historie. Nedaleko pekárna, bary, restaurace a butiky.


Dovolená Azurové pobřeží

Pokud jste si nevybrali z uvedené nabídky ubytování v místě dovolené Côte d'Azur (Azurové pobřeží), zavolejte nám nebo napište mailem své požadavky. Připravíme pro vás nabídku dovolená Azurové pobřeží šitou na míru přesně podle vašich představ.

Francouzská riviéra - takto je také nazýváno Azurové pobřeží - je oblast mezi městečky Cassis (nedaleko Marseille) a Menton (hranice Itálie). Obě leží na pobřeží Středozemního moře. Azurové pobřeží navštíví ročně přibližně 15 milionů turistů, z toho je téměř polovina zahraničních návštěvníků. Charakteristická atmosféra vládne celé oblasti Azurové pobřeží, avšak každé ze zdejších letovisek je něčím specifické a proto si je prohlédněte jednotlivě:

dovolená Cannes
dovolená Nice
dovolená Golfe Juan
dovolená Saint Raphael
dovolená Fréjus
dovolená Gassin
dovolená Cannes - Mandelieu

Vrátit se o úroveň výš -> dovolená Francie