SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2018

Côte d´Azur > Cannes

Rezidence LES FÉLIBRIGES

Rezidence LES FÉLIBRIGES

Rezidence Les Féligriges se nachází v historické čtvrti Cannes, 50 m od obchodů a 1 km od Festivalového Paláce a pobřežního bulváru Croisette. Nice je vzdáleno 32 km.

Hotel DES ORANGERS ***

Hotel DES ORANGERS ***

Hotel Des Orangers se nachází v širším historickém centru známého města francouzské riviéry Cannes, jen pár set metrů od pláží a asi 5 minut chůze od přístavu. Obchody 200m, centrum 500m, zastávka místní dopravy 500m.

Rezidence CANNES BEACH

Rezidence CANNES BEACH

Rezidence se nachází v nákupní části Cannes La Bocca, asi 2 km od centra Cannes a 32 km od Nice. Obchody, butiky a restaurace jsou hned vedle rezidence. 3 km je vzdálená známá Croisette s palmovou alejí, luxusními hotely a butiky.

Hotel FIVE SEAS *****

Hotel FIVE SEAS *****

Hotel Five Seas se nachází v centru Cannes, asi 300m od Palais Festivals a konferenčního centra, kde se koná Filmový festival v Cannes. V blízkosti známá nákupní třída. Vlaková stanice 5 minut chůze od hotelu, kyvadlová doprava na letiště v Nice 30m od hotelu, letiště 28km.

EDEN HOTEL & SPA ****

EDEN HOTEL & SPA ****

Hotel Eden se nachází v samém srdci Cannes, 200 m od moře a 5 minut od promenády Croisette. Hotel je ideálním místem pro semináře a konference.

Hotel AMERICA ****

Hotel AMERICA ****

Hotel America se nachází v centru Cannes, asi 300m od Palais Festivals a konferenčního centra, kde se koná Filmový festival v Cannes a v blízkosti slavné nákupní třídy. Vlaková stanice 5 minut chůze od hotelu, kyvadlová doprava na letiště v Nice Côte d´Azur 30m od hotelu.

Hotel JW MARRIOTT *****

Hotel JW MARRIOTT *****

Hotel JW Marriott leží v centru Cannes v blízkosti Palais des Festivals, jen pár kroků od moře. Letiště v Nice 25km

Hotel PROVENCE ***

Hotel PROVENCE ***

Hotel Provence leží v centru Cannes jen pár minut od Croisette a jeho pláže. Hotel má soukromou zahradu se stoletými palmami, je klidnou oázou uprostřed města. Docházkové vzdálenosti od hotelu - nákupní čtvrti 1 min, luxusní butiky 5minut, promenáda La Croisette 5 minut, kulturní centrum Palais des Festivals 10 minut. Vlaková stanice 7 minut chůze, letiště Nice 30 minut jízdy.

Résidence VILLA LIVIA

Résidence VILLA LIVIA

Rezidence Villa Livia se nachází v zahradě na úpatí kopce Croix des Gardes v Cannes La Bocca.

Residence VILLA FRANCIA ***

Residence VILLA FRANCIA ***

Rezidence Villa Fracia se nachází v rezidenční čtvrti Croix des Gardes, 800m od pláže v zahradě jižního stylu, poskytuje panoramatický výhled na Středozemní moře a Lerinsovi ostrovy. La Croisette 2km, Nice 32km.


Dovolená Cannes

Vrátit se o úroveň výš -> dovolená Côte d´Azur -> dovolená Francie