SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2018

Côte d´Azur > Nice

Hotel VENDOME ***

Hotel VENDOME ***

Hotel Vendome se nachází přímo v centru Nice, 200m od obchodů a restaurací. Přístav asi 2km, zastávka autobusu 200m, vlakové nádraží 1,5 km. Hotel je historická budova z 19.století, která byla kompletně renovována, v klasickém stylu.

Rezidence PALAIS ROSSINI

Rezidence PALAIS ROSSINI

Rezidence Palais Rossini se nachází na okraji umělecké zóny střediska, přímo v hlavním městě Azurového pobřeží v Nice, známém pro promenádu des Anglais, květinový trh, příjemný přístav a krásné staré město.

Rezidence LES PALMIERS

Rezidence LES PALMIERS

Rezidence Les Palmiers se nachází v klidné rezidenční zóně Fabron. Je umístěna uprostřed vlastní zahrady s palmami a citrusovými. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 500 m, supermarket je vzdálen 2 km. Železniční stanice je vzdálena 3,5 km, letiště 6,5 km

Hotel BOSCOLO EXEDRA NICE *****

Hotel BOSCOLO EXEDRA NICE *****

Hotel Boscolo Exedra Nice se nachází v centru města Nice, pár minut chůze od historického centra města, Place Massena a slavné promenády des Aglais. Hotel nabízí možnosti pro pořádání různých typů akcí, jako jsou konference, výstavy, přehlídky, gala večery a soukromé oslavy. Mezinárodní letiště v Nice 8km. Cannes 30km, Monako 20km.

Hotel DE SUEDE ***

Hotel DE SUEDE ***

Hotel de Suede se nachází v centru města Nice, na pěší zóně v blízkosti pláže. Poloha hotelu je výhodná pro dobrou dostupnost promenády des Anglais (cca 50m), starého města s jeho malebnými uličkami, náměstí Massena a jen 4 zastávky tramvají je Akropolis kongres, nedaleko jsou také restaurace a obchody.

Hotel LA PÉROUSE ****

Hotel LA PÉROUSE ****

Hotel La Pérouse Nice leží na útesu u moře v zálivu Angels a poskytuje nádherný výhled na moře a záliv. Poloha hotelu nabízí procházky po promenádě des Anglais, návštěvu blízké historické části města, slavného květinového trhu nebo návštěvu muzea Chagalla.

AC HOTEL NICE ****

AC HOTEL NICE ****

AC Hotel Marriott Nice má výbornou polohu v blízkosti legendární promenády des Anglais.
Díky své vynikající poloze máte v docházkové vzdálenosti historické Staré město, květinový trh, muzeum Chagall, muzeum Henri Mattisse, baziliku Notre Dame.
AC Hotel Nice je součástí hotelové sítě Marriott.

Hotel VILLA VICTORIA ****

Hotel VILLA VICTORIA ****

Hotel Villa Victoria je nově zrekonstruovaný (2012/2013), má velkou zahradu. Nachází se na prestižní avenue Victor Hugo v historické budově stylu Art Deco přímo v centru Nice. V docházkové vzdálenosti cca 5 minut promenáda des Anglais, nádraží Nice, staré město, kasíno a moře.

Hotel ASTON LA SCALA ****

Hotel ASTON LA SCALA ****

Hotel Aston La Scala se nachází v centru města Nice, 5 minut od pláže. V docházkové vzdálenosti od hotelu promenáda des Anglais, květinový trh, obchody, kasíno, krásné staré město, kongresové centrum Acropolis je 10minut chůze. Letiště Nice 15 minut jízdy autem. Cannes 30km, Monako 20km.


Dovolená Nice

Vrátit se o úroveň výš -> dovolená Côte d´Azur -> dovolená Francie