SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2020

imgimgimg

Korsika

Ostrov pirátů, francouzská sestra italské Sardinie s možná trochu drsnější přírodou, hornatým vnitrozemím s jehličnany a horskými říčkami, ale přitažlivá zejména nádhernými písečnými plážemi, zákoutími i větrem a mořem ošlehanými skalami na pobřeží. Dovolenou Korsika zpestříte návštěvou přístavu s množstvím typických palem, vesniček s bohatou historií či rodiště Napoleona Bonaparte.

Ubytování Korsika

Rezidenční komplex ANGHIONE

Rezidenční komplex ANGHIONE

Rezidenční komplex Plein-air d'anghione se nachází cca 3km od vesničky Castellar di Casinca uprostřed nádherné přírodní scenérie na severovýchodním pobřeží Korsiky. Komplex je v parku o rozloze 40 hektarů na okraji 9km dlouhé pláže. Obchody asi 3km, Bastia asi 35km severně od komplexu.

Rezidence MARE E MONTE

Rezidence MARE E MONTE

Rezidence Mare e Monte postavena na kopci, který se svažuje k pláži se nachází u střediska Solenzara na východním pobřeží ostrova. Tvoří ji vilky seskupeny po 2-3 rozmístěné uprostřed vegetace na svahu s výhledy na moře.

Rezidence LA PALMERAIE

Rezidence LA PALMERAIE

Rezidence La Palmeraie se nachází jen 50m od centra Solenzara s obchody a přístavem.

Rezidence LES VOILES BLANCHES

Rezidence LES VOILES BLANCHES

Nová rezidence Les Voiles blanches se nachází v městečku SOLENZARA s malým přístavem, na jihu ostrova Korsika na pobřeží perel (Côte des Nacres). Porto Vecchio asi 40min na jih. Obchody u rezidence.

Rezidence LES JARDINS DE LA MER

Rezidence LES JARDINS DE LA MER

Nedávno postavená rezidence Les Jardins de la Mer se nachází při malém přímořském městečku Bravone na východním pobřeží ostrova Korsika asi 60km od Bastie a 80km od Porto Vecchio, 60km od Corte. Starobylé městečko Aleris asi 14km. Supermarket, obchody a restaurace asi 5km.

Rezidence SOGNU DI MARE

Rezidence SOGNU DI MARE

Rezidence Sogn di Mare se nachází na východním pobřeží Korsiky mezi městy Bastia (60km, letiště 45km) a Porto Vecchio (80km) v středisku BRAVONE.
BRAVONE je malé přímořské městečko s příjemnými zákoutími, supermarket, obchody a restaurace asi 5km od rezidence. Během léta (polovina června až polovina září) malý supermarket asi 50m od rezidence.

Rezidence SAN MARTINU

Rezidence SAN MARTINU

Rezidence San Martinu se nachází asi 1km od centra Sainte Lucie na jihu Korsiky. Skládá z 30 vilek.

Rezidence STELLA DI L'ARIA

Rezidence STELLA DI L'ARIA

Rezidence Stella di l'Aria situována v příjemném prostředí asi 5km od městečka Tizzano s přístavem na jihozápadním pobřeží ostrova Korsika je malou osadou 27 apartmánů ve 3-hektarové zahradě uprostřed vinic.

Rezidence LES HAMEAUX DE CAPRI SCORSA

Rezidence LES HAMEAUX DE CAPRI SCORSA

Resort Les Hameaux de Capra Scorsa se nachází u vesničky Belgodere (asi 15 min jízdy) v srdci regionu Balagne který je znám Tour Carre, jeho chateau, krásnou přírodou a plážemi Korsiky. Letiště a přístav Calvi asi 30km, Bastia asi 70km, přístav Ile Rousse asi 7km.

Rezidence ACQUA LINDA

Rezidence ACQUA LINDA

Rezidence Acqua Linda se nachází v srdci malé osady známé jako Avillanella při Poggio - Mezzana asi 40km od Bastie s jejím starobylým přístavem, citadelou a opevněnými městskými zdmi a 108km od Porto Vecchio.

Rezidence CALA BIANCA

Rezidence CALA BIANCA

Rezidence Cala Bianca se nachází v Borgo na severovýchodě ostrova Korsika, asi 11 km jižně od města Bastia v regionu Manara.

Hotel Club U LIBECCIU

Hotel Club U LIBECCIU

Hotel Club U Libecciu se nachází uprostřed zeleně v zálivu Figari na jihozápadním pobřeží ostrova Korsika, asi 2km od městečka Pianottoli Caldarello, známého janovských věžemi. Bonifacio a letiště asi 15km.

Hotel LA ROYA ***

Hotel LA ROYA ***

Hotel La Roye se nachází v krásném zálivu na severu Korsiky poblíž městečka Saint Florent, jednom z nejkrásnějších přístavů Středomoří. Do centra projdete pěšky za cca 10 min. Letiště a přístav Bastia asi 30km, letiště Calvi 60km, centrum Bastie asi 25km.

Hotel PINETO ***

Hotel PINETO ***

Hotel Pineto Biguglia se nachází v laguně Marana, 15 minut od letiště a obchodního přístavu Bastia. Má výbornou polohu v borovicovém lese bez hluku a znečistění přímo u pláže.

Hotel LE GOÉLAND ****

Hotel LE GOÉLAND ****

Hotel Le Goéland se nachází na klidném místě v zálivu Porto-Vecchio na jihu Korsiky, má vlastní přístav 5minut chůze od hotelu.

Hotel SHEGARA ***

Hotel SHEGARA ***

Hotel Shegara se nachází na jižním pobřeží Korziky na cestě vedoucí do přístavu (150m), deset minut chůze od centra města Porto Vecchio. Věž San Benedettu a pláž Bonifacio 20 minut jízdy, letiště Figari 25km.

Hotel DON CESAR *****

Hotel DON CESAR *****

Hotel Don Cesar se nachází v okrajové části města Porto Vechio v borovicovém lese v blízkosti moře. Letiště Figari 23km, letiště Basti 130km, přístav Porto Vecchio 1km.

Hotel LIBERATA ****

Hotel LIBERATA ****

Hotel Liberata se nachází v centru města Ile Rousse, obklopený zahradou nabízí klid a soukromí. Letiště v Calvi 20minut, letiště Bastia 1 hod.

Hotel SANTA MARIA ****

Hotel SANTA MARIA ****

Hotel Santa Maria se nachází v malém letovisku Ile Rousse přímo na břehu moře naproti červené skály ostrova Pietra, v místě, kde se nachází maják. Podle ní má Ile Rousse jméno. Letiště Calvi je 20 minut jízdy autem.

Hotel CLUB MARINA VIVA ***

Hotel CLUB MARINA VIVA ***

Hotel Club Marina Viva Porticio se nachází v parku zalesněném borovicemi a eukalypty přímo u moře v zálivu Ajaccio, je obklopený rozsáhlou písečnou pláží. V blízkosti obchody, bary a noční kluby, Ajaccio 16km.

Hotel & Spa MARINCA *****

Hotel & Spa MARINCA *****

Hotel & Spa Marinca se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Korsiky na kopci v blízkosti místní pláže v Olmeto a poskytuje výhled na moře a Propriano, které je dostupné za 5 minut jízdy autem.
Letiště Ajaccio 60km, lodí 5km od přístavu Propriano, 60km od přístavu Ajaccio.

Hotel L´ALIVI ***

Hotel L´ALIVI ***

Hotel Alivi se nachází na nábřeží v Bastia cca 800m od centra města. Poskytuje krásné výhledy na moře a malé kamínkové pláže.

Hotel CORSICA *****

Hotel CORSICA *****

Hotel Corsica je vystavěn v kopcích nad městem Calvi a nabízí panoramatický výhled na záliv. Obklopuje ho klidná příroda, množství zeleně a křišťálově čisté moře. Asi 2,5km od centra města.

Dovolená Korsika

Pokud jste si nevybrali z uvedené nabídky prázdninového ubytování na ostrově Korsika, ale máte vlastní představu jak má vaše dovolená na Korsice vypadat, zavolejte nám nebo napište mailem své požadavky. Připravíme pro vás nabídku dovolená Korsika šitou na míru, přesně podle vašich představ.

Francouzské území ve Středozemním moři ostrov Korsika má svou jedinečnou atmosféru, množství charakteristik je společných pro všechny zdejší dovolenkové střediska, například pláže, moře, klima, vegetace a podobně, avšak každé má i cosi zvláštní.

Do naší nabídky jsme vybírali cenově dostupnější ubytovací zařízení, však v případě zájmu umíme zajistit i požadavky na mnohem náročnější standard dovolené, protože Korsika patří obecně mezi honosnější dovolenkové destinace. Korsika - dovolená u moře - osvědčené letoviska:

dovolená Castellare di Casinca
dovolená Solenzara
dovolená Bravone
dovolená Sainte Lucie de Porto Vecchio
dovolená Tizzano
dovolená Belgodere
dovolená Poggio Mezzana
dovolená Borgo
dovolená Pianottoli Caldarello
dovolená Saint Florent

Vrátit se o úroveň výš -> dovolená Francie