SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou ve Francii začněte u nás - dovolená Francie 2015

Lokalita
Francie / Korsika / Belgodere
600m od pláže
Bazén
Klimatizace
Wi-fi
Naše hodnocení
***
Poloha
Resort Les Hameaux de Capra Scorsa se nachází u vesničky Belgodere (asi 15 min jízdy) v srdci regionu Balagne který je znám Tour Carre, jeho chateau, krásnou přírodou a plážemi Korsiky. Letiště a přístav Calvi asi 30km, Bastia asi 70km, přístav Ile Rousse asi 7km.
Pláž
Nejbližší pláž asi 600m (třeba přejít přes cestu), krásná pláž Lozari.
Ubytování
Apartmány jsou rozmístěny v menších řadových domcích. Jsou klimatizované, mají kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka nádobí), koupelnu, většinou samostatné WC a terasu nebo malou zahrádku. Některé jsou přizpůsobeny osobám s omezenou schopností pohybu.
• A2-4 / 5 - apartmán pro max. 5 osob má asi 35-43m2, obývací místnost s rozkládacím lůžkem (jako 2 samostatné postele) + 1 rozkládací křeslo, ložnici s manželskou postelí (140), kuchyňský kout (elektrický sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, elektrický kávovar), koupelna, WC, terasa nebo terasa / zahrádka v přízemí. Většina apartmánů tohoto typu je na patře, 4 jsou v přízemí.
• A3-4 / 6 - apartmán pro max. 6 osob má obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnici s manželskou postelí (140), ložnici s 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout (elektrický sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, elektrický kávovar), koupelna s WC , terasa. Tento typ apartmánu se nachází na patře.
• A3-6 / 7 - apartmán pro max. 7 osob má asi 52-64m2, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem + 1 rozkládací křeslo, 2 ložnice s manželskou postelí (140) NEBO ložnici s manželskou postelí + ložnici s 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout ( elektrický sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, elektrický kávovar), koupelna, WC, terasa a malá zahrádka. Všechny jsou na přízemí.
• A3-6 / 8 - apartmán pro max. 8 osob má asi 57-75m2, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem + 2 rozkládací křesla (nelze se spojit), ložnici s manželskou postelí (140), ložnici s 2 samostatnými postelemi, kuchyňský kout (elektrický sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, elektrický kávovar), koupelna, WC, terasa a malá zahrádka. Všechny jsou na přízemí.
• A3-6 / 8 duplex - dvoupodlažní apartmán pro max. 8 osob má asi 65 - 75m2, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem + 2 rozkládací křesla (nelze se spojit), ložnici s manželskou postelí + ložnici s 2 samostatnými lůžky (nebo 2 ložnice s manželskou postelí - pouze v 1 typu tohoto apartmánu), kuchyňský kout (elektrický sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, elektrický kávovar), koupelna, WC, terasa a malá zahrádka.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
Wi-fi za poplatek na recepci (třeba mít vlastní PC), prádelna za poplatek, venkovní parkoviště zdarma (1 místo na apartmán).
Sport, relax, wellness
Nevyhřívaný venkovní bazén otevřený od poloviny května do konce září (dle počasí)
V okolí možnost horské turistiky, jízdy na koních (8km), golf, squash, potápění. Kanoing asi 30m.
Zábava
Tipy na výlet: Ile Rousse, Calvi, historická městečka regionu Balagne; Le Cap Corse, Bastia, Saint Florent; vinice Patrimonio; Ajaccio, Porto, Piana; golfové hřiště Parasol (5km), Corte, údolí Niolo, La Restonica, údolí Asco la Castagniccia.
Extra
Zvířata nejsou povolena.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17,00 - 20,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit vždy do 10,30 hod..
Cena zahrňuje
• pronájem apartmánu na 7 nocí
• spotřebu energií
• využívání bazénu
• 1 parkovací místo na apartmán
• telefonickou asistenční službu
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• vratná kauce poškození € 300,00/ apartmán(platba na místě)
• vratná kauce úklid € 52,00 - € 100,00/ apartmán v závislosti na typu (platba na místě)
• místní taxy (platba na místě)
Možnost doobjednat
• Ložní prádlo € 10,00 / osoba / výměna (na vyžádání, platí se na místě)
• Ručníky € 5,50 / osoba / výměna (na vyžádání, platí se na místě)
• komplexní cestovní pojištění ECP Plus 50,- Kč/ osoba / den.
Upozornění
Závěrečný úklid není zahrnuto v ceně pobytu a je nutné apartmán odevzdat uklizený, resp. bude stažen poplatek z kauce. Recepce je zavřená celý den ve středu.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LES HAMEAUX DE CAPRI SCORSA Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka