SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimg

Abruzzo

V blízkosti San Benedetto del Tronto ( kraj Marche ), které je považované za hlavní středisko oblasti na východním pobřeží Itálie známé jako "Palmová riviéra" vyrostly další střediska – Martinsicuro, Alba Adriatica, Tortoreto Lido a jedno z nejnovějších středisek, Villa Rosa.

Ubytování Abruzzo

Hotel MARA ****

Hotel MARA ****

Hotel Mara se nachází přímo u pláže zálivu Lido Riccio, cca 5km od centra města Ortona.

Rezidence IL TRIANGOLO

Rezidence IL TRIANGOLO

Třípatrová rezidence Il Triangolo se nachází u pláže asi 600m od centra střediska Cologna Spiaggia, 6km od Giulianova a 2km od Roseto degli Abruzzi. Do obou městeček se dostanete i cyklostezkou, jsou zde supermarkety, restaurace, pošta, lékárna. Železnice asi 300m, obchody 1km.

Rezidenční komplex MED RESORT

Rezidenční komplex MED RESORT

Rezidenční komplex Med Resort, který tvoří dva sousedící komplexy, se nachází se ve středisku Pineto (cca 9 km nad střediskem Silvi Marina). Centrum je asi 500m, nejbližší restaurace a nákupní možnosti 50m. V blízkosti vede železniční trať, avšak díky speciální konstrukci domů nemá velký rušící efekt.

Rezidence HOLIDAY RENDEZ VOUS

Rezidence HOLIDAY RENDEZ VOUS

Nová komfortní rezidence Holiday Rendez Vous se nachází ve středisku Pineto blízko centra, jen asi 200m k restauracím a obchodům. Pětipatrová rezidence s udržovanou zahradou je vhodná pro rodiny s dětmi ale i skupiny díky kapacitě až cca 250 osob. V blízkosti rezidence (50-100m) vede železniční trať, apartmány jsou ale speciální konstrukcí odhlučněné a tak nepůsobí trať velmi rušivě.

Aparthotel ELENA CLUB RESORT ****

Aparthotel ELENA CLUB RESORT ****

Moderní rezidence Elena Club leží v jižní části Silvi Marina. V blízkosti obchody pro drobné nákupy a 2 velké supermarkety. Do centra Silvi Marina cca 1,5 km (30 min. Volné chůze).

Vilky SILVILLE

Vilky SILVILLE

Vilky Silville se nacházejí v klidné zóně Silvi Marina, asi 2 km od centra a 400m od nákupních možností. Nákupní centrum 1500m.

Rezidence AQUARIUM

Rezidence AQUARIUM

Moderně zařízená rezidence Aquarium se nachází na začátku centra městečka Silvi Marina a plážové promenády.

Hotel ABRUZZO MARINA ****

Hotel ABRUZZO MARINA ****

Kompletně zrekonstruovaný hotel Abruzzo Marina se nachází nedaleko centra střediska Silvi Marina. Nákupní centrum 100m.

Rezidence GREEN MARINE

Rezidence GREEN MARINE

Rezidenční komplex dvoupatrových budov Green Marine se nachází v tišší jižní části střediska Silvi Marina. Do rušnějšího centra městečka je to volnou chůzí cca 30 min (1,5-2km). Obchod a restaurace 50m, nákupní centrum 400m.

Rezidence TIMOTEO

Rezidence TIMOTEO

Oblíbený apartmánový dům Timoteo se nachází přímo u moře v klidné části města, asi 1500m od centra.

Rezidence LE PALME / ISMARE

Rezidence LE PALME / ISMARE

Rezidenční komplex Le Palme / Ismare se nachází hned u pláže ve středisku Silvi Marina, sousedí s dalším oblíbeným komplexem Green Marine. Komplex sestává z několika max. dvoupatrových budov uprostřed zahrady. Centrum je v dosahu pěší chůze a během sezóny tam jezdí i minibus zdarma (cca 01.06.-14.09.). Blízko je pizzerie, obchody (100m), nákupní centrum 450m, ruch střediska. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi i pro mladé.

Rezidence GREEN BAY

Rezidence GREEN BAY

Nová moderní rezidence Green Bay (květen 2004) se nachází mezi městečky Silvi Marina (3km) a Pineto (2km), na slunném kopci, uprostřed zeleně. Poskytuje nádherný výhled na moře. Obchody se základním zbožím 500m a velké nákupní centrum 1,5 km.

Rezidence KARA

Rezidence KARA

Rezidence se nachází přímo v centru Silvi Marina v jedné z postranních uliček, které jsou kolmé na hlavní promenádu.

Rezidence BLUE SEA

Rezidence BLUE SEA

Rezidence se nachází přímo u promenády, 200m od centra Silvi Marina a sestává ze dvou dvoupatrových budov s 15 apartmány.

Rezidence PARADISO

Rezidence PARADISO

Rezidence Paradiso se nachází přímo v centru města Silvi Marina.

Rezidence LEONARDO

Rezidence LEONARDO

Oplocená rezidence tvořená 3 budovami s velkým parkem se nachází přímo u moře, 250 m od centra města s velkým počtem obchodů, barů a restaurací.

Hotel PLAYA ***

Hotel PLAYA ***

Malý, typický italský rodinně vedený hotel Playa se nachází v centru střediska Silvi Marina na jihu Palmové riviéry. Je na začátku pěší promenády, v blízkosti restaurací, obchodů, barů. V blízkosti je i malý lunapark

Rezidence GREEN MARINE 2

Rezidence GREEN MARINE 2

Rezidenční komplex dvoupatrových budov Green Marine se nachází v tišší jižní části střediska Silvi Marina. Do rušnějšího centra městečka je to volnou chůzí cca 30 min (1,5 - 2km). Obchod a restaurace 50m, nákupní centrum 400m.

Rezidence PINETINA ***

Rezidence PINETINA ***

Rezidence Pinetina je komplex dvoupatrových vilek se samostatným vchodem a balkonem, nachází se v nejsevernější části Silvi Marina v mořském parku Cerrano na klidném místě. Vilky jsou naproti piniovému háji, přes který dojdete na pláž.
Tento typ ubytování je vhodný pro klienty s vlastní dopravou či celé kolektivy.
V blízkosti rezidence je obchodní dům Universo.
Promenáda, kde se nacházejí pizzerie, bary a cukrárny je vzdálena 3km.

Rezidence SEA RESORT ***

Rezidence SEA RESORT ***

Rezidence Sea Resort se nachází přímo v centru městečka Silvi Marine v jedné z postraních uliček, která je kolmá na promenádu, kde se nacházejí pizzerie, bary a cukrárny. Tento typ ubytování je vhodný pro jednotlivce i celé kolektivy.

Rezidence ROSBURGO SEA RESORT

Rezidence ROSBURGO SEA RESORT

Komfortní rezidence Rosburgo Sea Resort má výbornou polohu naproti pláži v severní části střediska Roseto degli Abruzzi, asi 700m od centra městečka. V blízkosti domu (asi 50m) vede železniční trať, ta ale díky speciální konstrukci domu nemá velký rušivý efekt.

Hotel AMBASSADOR ****

Hotel AMBASSADOR ****

Hotel Ambassador se nachází ve středisku Tortoreto Lido, v jedné z nejkrásnějších částí Jaderského pobřeží.

Hotel EVA ***

Hotel EVA ***

Hotel Eva se nachází v centru střediska Alba Adriatica, obchody, restaurace a bary 50m. Letiště Pescara 60km.

Rezidence L´OBLO

Rezidence L´OBLO

Nová dvoupodlažní rezidence L'oblou se nachází jen asi 80m od pláže v blízkosti piniového háje v středisku Alba Adriatica, oblíbeném letovisku Palmové riviéry. V blízkosti rezidence (asi 100m) jsou obchody, bary, restaurace, zmrzlinárnu

Rezidence LEOPARDI

Rezidence LEOPARDI

Rezidence Leopardi se nachází v klidné vilové části střediska Alba Adriatica, nedaleko centra města.

Rezidence BAMBINOPOLI

Rezidence BAMBINOPOLI

Rezidence Bambinopoli se nachází přímo na pěší a cyklistické promenády ve středisku Alba Adriatica.

Rezidence TALISMANO

Rezidence TALISMANO

Rezidence Talismano se nachází v oblíbeném středisku Alba Adriatica, v blízkosti pěší a cyklistické promenády.

Rezidence ALESSIA

Rezidence ALESSIA

Rezidence se nachází přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády v jižní části střediska Alba Adriatica.

Rezidence EL CHICO

Rezidence EL CHICO

Rezidence se nachází přímo u pláže a pěší i cyklistické promenády v centrální části střediska Alba Adriatica.

Rezidence BASILICATA

Rezidence BASILICATA

Nová, moderní rezidence Basilicata se nachází nedaleko piniového háje v letovisku Alba Adriatica na Palmové riviéře, pouhých 40m od moře. Nedaleko se nachází řada obchodů, barů, restaurací a zmrzlináren.

Rezidence LA PERLA

Rezidence LA PERLA

Nedávno postavená rezidence La Perla se nachází v blízkosti centra střediska Alba Adriatica na Palmové riviéře, nedaleko jsou obchody, restaurace a bary, cca 100m od rezidence.

Rezidence SUN BEACH

Rezidence SUN BEACH

Rezidence Sun Beach se nachází nedaleko od moře, kousek od piniového háje, v letovisku Alba Adriatica na Palmové riviéře. V blízkosti se nachází řada obchodů, barů, restaurací a zmrzlináren.

Rezidence CHIC

Rezidence CHIC

Rezidence Chic se nachází přímo u moře, nedaleko piniového háje v letovisku Alba Adriatica na Palmové riviéře. Nedaleko se nachází řada obchodů, barů, restaurací a zmrzlináren.

Rezidence Delle DUNE

Rezidence Delle DUNE

Nová moderní rezidence Delle Dune se nachází na klidném místě mezi středisky Martinsicuro a Villa Rosa. Nedaleko je pěší a cyklistická promenáda. Nejbližší obchodní centrum cca 1 km.

Rezidence ALIGHIERI

Rezidence ALIGHIERI

Rezidence Alighieri se nachází ve středisku Martinsicuro, oblíbeném středisku Palmové riviéry, jen pár metrů od pláže, pěší zóny či cyklistické promenády.

Apartmány LEOPARDI

Apartmány LEOPARDI

Příjemně zařízené apartmány Leopardi se nacházejí ve středisku Martinsicuro, asi 300m od místního centra a 150m od pěší přímořské promenády.

Rezidence BEACH PALACE

Rezidence BEACH PALACE

Nedávno postavená rezidence Beach Palace se nachází ve středisku Martinsicuro jen asi 150m od centra. V blízkosti je restaurace, bar, diskotéka, sportovní centrum a veřejné parkoviště.

Rezidence MARE BLU

Rezidence MARE BLU

Rezidence Mare Blu otevřena v roce 2005 se nachází ve středisku Villa Rosa di Martinsicuro, asi 4km od Alba Adriatica a 200m od partnerského hotelu Park.

Rezidence VENTAGLIO

Rezidence VENTAGLIO

Nově postavená budova rezidence Ventaglio sestává z moderních a prostorných apartmánů. Je umístěna nedaleko centra, v rezidenční zóně střediska Villa Rosa di Martinsicuro.

Hotel PARK ***

Hotel PARK ***

Hotelový komplex Park se nachází jen kousek od pláže v oblíbeném středisku Palmové riviéry Villa Rosa di Martinsicuro.

Apartmány BARACCA

Apartmány BARACCA

Apartmánový dům Baracca se nachází v klidném prostředí, v blízkosti centra střediska Villa Rosa.

Rezidence ORCHIDEA

Rezidence ORCHIDEA

Rezidence Orchidea se nachází ve středisku Villa Rossa jen 50m od pěší a cyklistické promenády.

Hotel DON JUAN ****

Hotel DON JUAN ****

Hotel Don Juan se nachází u plážové promenády v Giulianova Lido, v docházkové vzdálenosti od centra města. Vlastní soukromá pláž pár kroků od hotelu na jednom z nejkrásnějších pobřeží Abruzzo. Národní park Gran Sasso je vzdálený 60km od hotelu.

Hotel SERENA MAJESTIC ****

Hotel SERENA MAJESTIC ****

Elegantní villaggio se nachází jen 1km od centra Montesilvano a 5km od města Pescara. Cca 300m se nachází Porto Alegre - otevřené do pozdních nočních hodin, kde jsou kina, obchody, herny, restaurace.

Aparthotel GRAND EURHOTEL RESIDENCE ***

Aparthotel GRAND EURHOTEL RESIDENCE ***

Moderní Grand Eurhotel Residence se nachází v blízkosti centra přímořského letoviska Montesilvano. Město Pescara je pouze 10min. autem. Obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 700m. Lékárna 1km. Vzdálenost od letiště v městě Pescara cca 8km.

Hotel Centro Vacanze POKER ****

Hotel Centro Vacanze POKER ****

Moderní, dobře udržovaný komplex Hotel Centro Vacanze Poker se nachází v Lido di Casalbordino v jižní části regionu Abruzzo. Komplex stojí naproti pláži, do centra malé vesničky je to asi 500m, větší centrum s nákupními možnostmi asi 2km. Sousedí s přírodním parkem Punta Aderci.

Dovolená Abruzzo (Palmová riviéra)

Tyto se už nacházejí v kraji Abruzzo, ale jsou přirozeným pokračováním "Palmové riviéry". Vaše dovolená tady může být v pokojnějším prostředí, a k tomu v blízkosti rušných center s pestrými zábavními možnostmi. Přímořská promenáda lemována palmami s vyznačenými chodníky je oblíbena hlavně milovníky cyklistiky, kolečkových bruslí a joggingu. Najdete tady množství restaurací, kaváren a barů. Střediska jsou ideální na strávení krásné dovolené v Itálii i díky příjemnému klimatu.

Palmová riviéra je část střední Itálie, na rozhraní krajů Marche a Abruzzo, na pobřeží Jadranského moře v okolí města San Benedetto del Tronto. Svůj název dostala díky množství palem, které tady rostou a spolu se záplavou oleandrů vytvářejí exotickou atmosféru. San Benedetto del Tronto bylo založeno v 9. storočí před Kristem.

Charakteristické pro toto středisko jsou palmy (víc než 7 tisíc), které mu dodávají tropický ráz. Proto je tato část nazývána i „Palmová riviéra“. Pláž v San Benedetto d.T. je 5 km dlouhá s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ve středisku jsou k dispozici antukové tenisové kurty, bazény, atletický a fotbalový stadion, stadion pro kolečkové brusle, hřiště na petang i několik dětských hřišť.

Přirozeným pokračováním charakteru tohoto turistického střediska jsou jižnější letoviska: Martinsicuro, Alba Adriatica, Tortoreto Lido a Villa Rosa. Tyto geograficky patří do kraje Abruzzo. Viz také sousední Marche, kde si můžete vybrat z množství dalších ubytovacích kapacit pro dovolenou na Palmové riviéře.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie