SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Abruzzo > Silvi Marina

Aparthotel ELENA CLUB RESORT ****

Aparthotel ELENA CLUB RESORT ****

Moderní rezidence Elena Club leží v jižní části Silvi Marina. V blízkosti obchody pro drobné nákupy a 2 velké supermarkety. Do centra Silvi Marina cca 1,5 km (30 min. Volné chůze).

Vilky SILVILLE

Vilky SILVILLE

Vilky Silville se nacházejí v klidné zóně Silvi Marina, asi 2 km od centra a 400m od nákupních možností. Nákupní centrum 1500m.

Rezidence AQUARIUM

Rezidence AQUARIUM

Moderně zařízená rezidence Aquarium se nachází na začátku centra městečka Silvi Marina a plážové promenády.

Hotel ABRUZZO MARINA ****

Hotel ABRUZZO MARINA ****

Kompletně zrekonstruovaný hotel Abruzzo Marina se nachází nedaleko centra střediska Silvi Marina. Nákupní centrum 100m.

Rezidence GREEN MARINE

Rezidence GREEN MARINE

Rezidenční komplex dvoupatrových budov Green Marine se nachází v tišší jižní části střediska Silvi Marina. Do rušnějšího centra městečka je to volnou chůzí cca 30 min (1,5-2km). Obchod a restaurace 50m, nákupní centrum 400m.

Rezidence TIMOTEO

Rezidence TIMOTEO

Oblíbený apartmánový dům Timoteo se nachází přímo u moře v klidné části města, asi 1500m od centra.

Rezidence LE PALME / ISMARE

Rezidence LE PALME / ISMARE

Rezidenční komplex Le Palme / Ismare se nachází hned u pláže ve středisku Silvi Marina, sousedí s dalším oblíbeným komplexem Green Marine. Komplex sestává z několika max. dvoupatrových budov uprostřed zahrady. Centrum je v dosahu pěší chůze a během sezóny tam jezdí i minibus zdarma (cca 01.06.-14.09.). Blízko je pizzerie, obchody (100m), nákupní centrum 450m, ruch střediska. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi i pro mladé.

Rezidence GREEN BAY

Rezidence GREEN BAY

Nová moderní rezidence Green Bay (květen 2004) se nachází mezi městečky Silvi Marina (3km) a Pineto (2km), na slunném kopci, uprostřed zeleně. Poskytuje nádherný výhled na moře. Obchody se základním zbožím 500m a velké nákupní centrum 1,5 km.

Rezidence KARA

Rezidence KARA

Rezidence se nachází přímo v centru Silvi Marina v jedné z postranních uliček, které jsou kolmé na hlavní promenádu.

Rezidence BLUE SEA

Rezidence BLUE SEA

Rezidence se nachází přímo u promenády, 200m od centra Silvi Marina a sestává ze dvou dvoupatrových budov s 15 apartmány.

Rezidence PARADISO

Rezidence PARADISO

Rezidence Paradiso se nachází přímo v centru města Silvi Marina.

Rezidence LEONARDO

Rezidence LEONARDO

Oplocená rezidence tvořená 3 budovami s velkým parkem se nachází přímo u moře, 250 m od centra města s velkým počtem obchodů, barů a restaurací.

Hotel PLAYA ***

Hotel PLAYA ***

Malý, typický italský rodinně vedený hotel Playa se nachází v centru střediska Silvi Marina na jihu Palmové riviéry. Je na začátku pěší promenády, v blízkosti restaurací, obchodů, barů. V blízkosti je i malý lunapark

Rezidence GREEN MARINE 2

Rezidence GREEN MARINE 2

Rezidenční komplex dvoupatrových budov Green Marine se nachází v tišší jižní části střediska Silvi Marina. Do rušnějšího centra městečka je to volnou chůzí cca 30 min (1,5 - 2km). Obchod a restaurace 50m, nákupní centrum 400m.

Rezidence PINETINA ***

Rezidence PINETINA ***

Rezidence Pinetina je komplex dvoupatrových vilek se samostatným vchodem a balkonem, nachází se v nejsevernější části Silvi Marina v mořském parku Cerrano na klidném místě. Vilky jsou naproti piniovému háji, přes který dojdete na pláž.
Tento typ ubytování je vhodný pro klienty s vlastní dopravou či celé kolektivy.
V blízkosti rezidence je obchodní dům Universo.
Promenáda, kde se nacházejí pizzerie, bary a cukrárny je vzdálena 3km.

Rezidence SEA RESORT ***

Rezidence SEA RESORT ***

Rezidence Sea Resort se nachází přímo v centru městečka Silvi Marine v jedné z postraních uliček, která je kolmá na promenádu, kde se nacházejí pizzerie, bary a cukrárny. Tento typ ubytování je vhodný pro jednotlivce i celé kolektivy.