SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Kalábrie / Ricadi
Pro rodiny
450m od moře
Bazén
Malé zvíře povoleno
Poloha
Rezidence Heaven je na klidném místě ve středisku Ricadi, odkud je nádherný výhled na pobřeží Capo Vaticano a Liparské ostrovy. - Místo plné zeleně a tropických rostlin. V blízkosti je pláž Grotticelle a také pláž v Santa Maria.
Pláž
Pláž je z bílého písku, rezidence dává klientům k dispozici slunečník ak dispozici je odvoz na pláž mikrobusem. Centrální část rezidence se nachází cca 450m od moře, apartmány v depandanci se nacházejí cca 800m od pláže Groticelle a cca 500m od pláže v Santa Maria.
Ubytování
Apartmány se nacházejí v hlavní budově nebo ve vedlejší budově (depandanci) cca 800m od centrální části. Cena za apartmán podle obsazenosti.
• TRILO 4/5/6: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, sociální zařízení, TV. Apartmány v patře mají balkon a apartmány v přízemí terasu se zahradním nábytkem.
• TRILO 4/5/6N: v depandanci, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, sociální zařízení, TV. Apartmány jsou v přízemí s terasou a všechny jsou zařízené zahradním nábytkem.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
Bar a TV místnost v centrální části, dětské hřiště, parkoviště.
Sport, relax, wellness
Bazén, stolní tenis, fotbalové a volejbalové hřiště, mini fotbal, animace a miniklub a animační program v italském jazyce.
Klubová karta
Za povinný poplatek v centrální části a od (30.06.-01.09.2012) povinně za poplatek a zahrnuje animace, mini club, bazén, plážový mikrobus, fotbalové hřiště, slunečník, parkoviště. Děti do 4 let mají klubovou kartu zdarma.
Extra
Malá zvířata jsou povolena na vyžádání za poplatek (mimo společných prostor). Transfer z nádraží v Ricadi je zdarma.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné v sobotu po 17,00 hod.. Apartmány je nutné uvolnit Uvolnění pokojů je vždy v sobotu do 09,00 hod..
Cena zahrňuje
• Centrální část: Pronájem apartmánu na 7 nocí, Ubytování v apartmánu na týden, spotřeba energií, TV, ložní prádlo, bazén (od 05.05.-29.09.), Plážový mikrobus, fotbalové a volejbalové hřiště, parkoviště, služby delegáta v oblasti , delegátské služby podle potřeby, pojištění proti insolventnosti.
• Depandance: Pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeba energií, TV, ložní prádlo, klubovou kartu (animace, miniklub, bazén a fotbalové hřiště v centrální části), plážový mikrobus, parkoviště, asistenční služby delegáta v oblasti, pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 50,00 / apartmán (platba na místě),
• závěrečný úklid € 40,00 / apartmán (platba na místě),
• klubová karta centrální část € 15,00 / osoba od 4r. / Týden (platba na místě).
Možnost doobjednat
• Ložní prádlo € 8,00 / osoba / výměna,
• ručníky € 5,00 / výměna,
• za malé zvíře € 40,00 / závěrečná dezinfekce apartmánu (na vyžádání, platba na místě),
• komplexní cestovní pojištění ECP PLUS 50,00 Kč / osoba / den.
Doprava
• Možnost dopravy klimatizovaným autokarem + příplatek za nástupní místo. Info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence HEAVEN Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka