SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Kalábrie / Santa Maria del Cedro
50 - 200m od pláže
Bazén
Klimatizace
Naše hodnocení
***
Poloha
Komplex se skládá z hotelu a rezidence Gandhi a leží přímo v centru Santa Maria del Cedro. Celý komplex je po kompletní rekonstrukci. V hlavní budově se nacházejí hotelové pokoje a apartmány typu BILO, apartmány MONTE se nacházejí odděleně jako i apartmány typu MARE.
Pláž
Pláž z jemného a hrubého štěrku se nachází v různé vzdálenosti od apartmánů. Apartmány Bilo a Monte jsou vzdáleny cca 200m od pláže. Apartmány Mare leží asi 50m od pláže. Na pláži je možné si objednat plážový servis (slunečník, lehátko, plážová stolička). Na pláži jsou k dispozici vodní šlapadla, kanoe a plážový volejbal.
Ubytování
Apartmány Bilo se nacházejí v hlavní budově, Trilo ve vedlejších budovách k hlavní budově. Všechny apartmány mají klimatizaci.
• BILO 4 - nacházejí se nacházejí v hlavní budově. Apartmán se skládá z obývací místnosti s kuchyní a rozkládacím lůžkem, pokoje s manželskou postelí, TV, sociální zařízení, terasa.
• TRILO 6 - MONTE se skládá z obývací místnosti s kuchyní a rozkládacím lůžkem, pokoje s manželskou postelí, pokoje s dvěmi lůžky, TV, sociální zařízení, balkon.
• TRILO 6 - MARE - má stejné složení jako TRILO 6 Monte.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
Recepce, restaurace, bar, místnost s TV, výtah, soukromé parkoviště
Sport, relax, wellness
Bazén, posilovna, plážový volejbal.
Klubová karta
Povinně za příplatek (16.06.-15.09.) - Zahrnuje plážový servis a využívání bazénu nebo za vyšší částku i účast na animacích (viz. povinné příplatky).
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17,00 - 20,00 hod.. a apartmány je nutné uvolnit do 10,00 hod..
Cena zahrňuje
pronájem apartmánu na 7 nocí, závěrečný úklid, asistenční služby delegáta dle potřeby, pojištění insolventnosti.
Povinné doplatky
• Klubová karta (pláž. servis, bazén) € 20,00 / pokoj / 7 nocí do 07.07. a od 25.08.-15.09., € 40,00 / pokoj / 7 nocí od 07.07.-25.08.,
• klubová karta (pláž. servis, bazén, animace) € 30,00 / dospělý / 7 nocí, € 15,00 / dítě do 12r., vratná kauce € 50,00 / apartmán, servisní poplatek € 10,00 / osoba / týden zahrnuje: spotřebu energií, TV, ložní prádlo a klimatizaci (vše platba na místě).
Možnost doobjednat
• komplexní cestovní pojištění ECP Plus 50,00 Kč / osoba / den
Upozornění
• Závěrečný úklid je zahrnuto v ceně, ale apartmán musí být odevzdán uklizený (zejména kuchyňský kout a koupelna), v opačném případě bude účtován poplatek.
Doprava
• Možnost dopravy klimatizovaným autokarem + příplatek za nástupní místo.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidencia GANDHI Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka