SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Campania

Kampánie je velmi úrodná oblast na západním pobřeží Itálie, kterého dominantou je sopka Vesuv, hlavní město Neapol a kromě pevniny k ní paří taktéž světoznámé ostrovy Ischia a Capri. Neapolský záliv je jedním z nejnavštěvovanějších míst Itálie. Kampánie má překrásné přírodní prostředí, nádherně členité pobřeží a průzračné moře, ale je i velmi cenná historickými památkami.

Ubytování Campania

Hotel COVO DEI SARACENI *****

Hotel COVO DEI SARACENI *****

Rodinne vedený, luxusní hotel COVO dei Saracéni se nachází v malebném městečku Positano a nabízí nádherný výhled.

Hotel LE AGAVI *****

Hotel LE AGAVI *****

Hotel Le Agavi se nachází na útesu s výhledem na město Positano a moře na pobřeží Amalfi. Jeho strategická poloha umožňuje lehký přístup k hlavním turistickým střediskům Campanie.
Hotel má lanovku, zabudovanou do svahu, která spojuje nejvyšší část hotelu více než 200m nad hladinou s terasami a pláží.

Hotel LA BUSSOLA ****

Hotel LA BUSSOLA ****

Hotel La Bussola se nachází v centru střediska Amalfi, přímo na přímořské promenádě.

Hotel SANTA CATERINA *****+

Hotel SANTA CATERINA *****+

Hotel se nachází na známém pobřeží Amalfi asi 1km od centra. Historie tohoto resortu je působivá tak jako jeho okolí. Železniční stanice Salerno 16km, Sorrento 18,5 km.

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Klasický Grand Hotel Excelsior založen v roce 1962 amalfské majorem se nachází na amalfské pobřeží na Via Papa Leone v Amalfi, v jeho okrajové části. S centrem je spojen kyvadlovou dopravou - vlastním shuttle busem v určených časech - za asi 10 minut.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi se nachází v centru města Amalfi pár minut od pláže a jen kousek od katedrály Duomo. Hotel má zahradu s citrusovými stromy.

Hotel AURORA ****

Hotel AURORA ****

Hotel Aurora se nachází v malebném přístavu jachet, 500m od náměstí Piaza Duomo v Amalfi. Hotel je přístupný bez schodů, jen pár metrů od pláže s výhledem na pobřeží Amalfi. Autobusová stanice a molo trajektů 5 minut od hotelu.

Hotel IL SARACENO *****

Hotel IL SARACENO *****

Impozantní hotel Il Saraceno má exkluzivní polohu v zátoce amalfské pobřeží při Amalfi. Dívá na vesničku Conca dei Marini, podle některých nejkrásnější v této části pobřeží, což oceňovali i Sofia Loren, Carlo Ponti či Kennedy. Podle legendy byly základy dnešního hotelu postaveno již v roce 1543 jako luxusní rezidence sultánem Suleiman II, který byl okolním prostředím okouzlen.

Hotel MARINA RIVIERA ****

Hotel MARINA RIVIERA ****

Hotel Marina Riviera se nachází na přímořské promenádě v Amalfi, 250m od katedrály na náměstí. Z terasy poskytuje výjimečný výhled na Středozemní moře.

Hotel CETUS ****

Hotel CETUS ****

Hotel Cetus se nachází na skále pod silnicí vedoucí Amalfským pobřežím pouze 300m od historické rybářské vesničky Cetara. Nabízí krásný výhled na moře a malý záliv pod ním. Centrum Cetara 900m, Salerno asi 6km, Amalfi 9km, Pompeje 22km a letiště Neapol asi 43km.

Hotel CERERE ****

Hotel CERERE ****

Elegantní hotel Cerere je obklopen zelení a nachází se asi 150 m od centra města Paestum. Rezidence je od hotelu vzdálena asi 30 m.

Rezidencia CERERE ****

Rezidencia CERERE ****

Rezidence Cerere se nachází jen 30 m od hotel Cerere a nachází se v uzavaretom parku, asi 150 m od centra města Paestum.

Hotel CLORINDA ****

Hotel CLORINDA ****

Hotel Clorinda se nachází v klidné části střediska Paestum. Část Laura s obchody, restauracemi a bary je vzdálena asi 1 km. Železniční stanice Paestum je vzdálena 2,5 km, letiště Neapol 90 km.

Súkromné vily CAPITAL

Súkromné vily CAPITAL

Soukromé vily Capital se nacházejí v místní části Licinella, která je nedaleko vyhledávané archeologické zóny. Licinella je část Paesta, kde najdete typické obchůdky, restaurace a pizzerie, nachází se na rozhraní Paesta a Agropoli. Železniční stanice Paestum je vzdálena asi asi 2,5 km, letiště Neapol 90 km (možnost zajištění transferu).

Villaggio CERULLO´S

Villaggio CERULLO´S

Prázdninové středisko Villaggio Cerullo 's se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok městečka Paestum (asi 2 km). Má přímý vstup na soukromou pláž. V komplexu se nachází 24 apartmánů a 6 vilek obklopených piniemi a středomořskou vegetací.

Rezidence FLORA

Rezidence FLORA

Nedávno postavená (2009) rezidence Flora se nachází v klidném prostředí střediska Paestum v části Licinella, která je nedaleko vyhledávané archeologické zóny. V této části Paesta nechybí také typické obchůdky, restaurace a pizzerie. Neapol asi 180km.

Hotel MEC *****

Hotel MEC *****

Elegantní a luxusní hotel Mec se nachází ve městě Paestum asi 800m od archeologické zóny.

Hotel MARINE ***

Hotel MARINE ***

V srdci země mýtů v oáze klidu, v blízkosti moře a 3 km od archeologického naleziště Paestum se nachází hotel Village Marina, obklopený středomořskou vegetací.

Hotel MERIDIANA ****

Hotel MERIDIANA ****

Hotel Meridiana byl v roce 2009 zrekonstruován a elegantně zařízený. Nachází se ve městě Paestum. Celý areál hotelu vytváří nádherný park s tropickými rostlinami, palmami, citrusy a Bougainville.

Vilky EL PUEBLO

Vilky EL PUEBLO

Villaggio se nachází na tichém místě, obklopené zelení. Má ideální polohu pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají možnost navštívit archeologickou zónu Paestu - Templi, nádherné městečko Agropoli a nedaleký Neapol a Pompeje (cca. 80km), nebo slavný ostrov Capri.

Hotel Villaggio EL PUEBLO

Hotel Villaggio EL PUEBLO

Villaggio se nachází na tichém místě, obklopené zeleňou.Má ideální polohu pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají možnost navštívit archeologickou zónu Paestu - Templi, nádherné městečko Agropoli a nedaleký Neapol a Pompeje (cca. 80km), nebo slavný ostrov Capri.

Rezidence CASALE 900

Rezidence CASALE 900

Originální rezidence Casale 900 se sedmi apartmány se nachází v uzavřeném parku v městečku Paestum, 2km od archeologické zóny.

Hotel LE PALME ****

Hotel LE PALME ****

Oblíbený hotel Le Palme vhodný i pro náročnější klienty se nachází ve středisku Paestum v klidné části nedaleko zóny Laura (500m) s převážnou částí restaurací, barů a pizzerií. Archeologický areál asi 2,5 km od hotelu. Neapol 90km, z letiště jezdí i autobusová linka. Železniční stanice Capaccio - Paestum asi 3,5 km.

Hotel CRISTALLO ***

Hotel CRISTALLO ***

Dvoupatrový hotel Cristallo se nachází v klidné části městečka Paestum, v zóně Laura s restaurace, pizzerie a obchůdky. Centrum zóny Laura je vzdáleno 100m, Capaccio je vzdáleno asi 2,5 km, archeologický areál je vzdálený asi 3 km.

Hotel DELFA ***

Hotel DELFA ***

Dvoupatrový hotel Delfa se nachází v klidné části městečka Paestum, v zóně Laura s restaurace, pizzerie a obchůdky. Archeologický areál je vzdálený asi 3 km.

Hotel CASALE 900 ***

Hotel CASALE 900 ***

Hotel Casale 900 byl postaven v roce 1900 a nachází se v uzavřeném parku v městečku Paestum, 2 km od archeologické zóny. Majitelé se snažili zachovat si originální styl hotelu spolu s originální cihlovou ručně vyrobenou podlahou.

Hotel SCHUHMANN ****

Hotel SCHUHMANN ****

Hotel Schuhmann je jediný hotel ve středisku Paestum, který se nachází přímo u pláže a proto nabízí výhled na celý Salernského záliv a ostrov Capri (při dobré viditelnosti). Je obklopen středomořskou vegetací a nachází se nedaleko vyhledávaného archeologického areálu. Centrum zóny Laura asi 2km, Capaccio asi 4km. Železniční stanice Capaccio Scale 4km, Paestum 2,5 km. Neapol asi 90km (možnost autobusové linky z letiště).

Resort MINERVA ****

Resort MINERVA ****

Resort hotel Minerva se nachází v klidné části Paesta v oblasi Cilento. Archeologický areál je od hotelu vzdálen 2,5km, centrum zóna Laura 1km, železniční stanice Capaccio – Paestum 3,5km.

Rezidence CASALE CILENTO

Rezidence CASALE CILENTO

Rezidence Casale Cilento se nachází ve středisku Paestum v části Licinella. Leží na klidném místě, nedaleko proslulé archeologické zóny. V blízkosti jsou typické místní restaurace, pizzerie a obchůdky.

Rezidence BOLIVAR

Rezidence BOLIVAR

Nově postavená rezidence Bolivar (2009) se nachází na příjemném místě, jen 300 m od centra městečka Marina di Camerota. Železniční stanice PISCIOTTA je vzdálena 12 km (na vyžádání možnost transferu za poplatek), letiště Neapol 180 km.

Villaggio DELLE SIRENE

Villaggio DELLE SIRENE

Villaggio camping Delle Sirene se nachází v příjemném prostředí, obklopen středomořskou vegetací. Od centra střediska Marina di Camerota je vzdálen asi 1 km. Železniční stanice PISCIOTTA je vzdálena asi 12 km, letiště Neapol 180 km.

Hotel BAIA DELLE SIRENE ***

Hotel BAIA DELLE SIRENE ***

Hotel Baia delle Sirene se nachází 800m od centra střediska Marina di Cmserotsa, obklopen zelení.

Aparthotel DELL´ ISOLA

Aparthotel DELL´ ISOLA

Aparthotel Dell 'Isola se nachdáaz přímo na jedné z nejkrásnějších pláží Calanca, 700m od centra Marina di Camerota, do kterého se dá dostat po pláži.

Villaggio DELL´ ISOLA

Villaggio DELL´ ISOLA

Villaggio Dell 'Isola se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží Calanca, 700m od centra Marina di Camerota, do kterého se dá dostat po pláži.

Villaggio LA FENOSA

Villaggio LA FENOSA

Villaggio La Fenosa je obklopeno středomořskou vegetací a nachází se na jednom z nejkrásnějších míst národního parku Cilento. Od centra střediska Marina di Camerota je vzdáleno asi 2km.

Villaggio MACINELLE

Villaggio MACINELLE

Moderní prázdninové středisko Villaggio Macinelle se nachází asi 300 m od centra městečka Marina di Camerota.

Hotel AMERICA ****

Hotel AMERICA ****

Hotel America se nachází v centru městečka Marina di Camerota, obklopen zelení a cca 400m od moře v Cilentskom zálivu.

Villaggio ESCA</>

Villaggio ESCA

Villaggio Escala který sestává z nově postavených zděných bungalovů a dřevěných domků se nachází mezi středomořskou vegetací. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi ale i pro skupiny.

Rezidence TORRE DELLE VIOLE

Rezidence TORRE DELLE VIOLE

Rezidence se nachází jen několik minut od centra města v rezidenční části Marina di Camerota, obklopená zelení. Je to ideální místo pro milovníky historie, protože pro svou polohu nabízí možnost podnikat výlety do okolí.

Rezidence OLIVETO A MARE

Rezidence OLIVETO A MARE

Rezidence Oliveto a Mare je komplex z 3 vilkové částí u přímořské promenády v Ascea Marina (Marina di Ascea). Villa Mare, Villa Sole a Villa Olivo se nacházejí v zahradách s olivovníky a středomořskou flórou. Centrum asi 200m. Rezidence Oliveto a Mare je jednou z nejkrásnějších v oblasti.

Apartmány OLIMPIA ****

Apartmány OLIMPIA ****

Nově postavené (2008) villaggio Olimpia je obklopeno zelení a palmami a jeho rozloha je cca 50.000m2. Nachází se v archeologické zóně, cca 1,5 km od centra městečka ASCEA Marina.

Hotel Villagio OLIMPIA ****

Hotel Villagio OLIMPIA ****

Nově postavené (2008) villaggio Olimpia je obklopeno zelení a palmami a jeho rozloha je cca 50.000m2. Nachází se v archeologické zóně, cca 1,5 km od centra městečka ASCEA Marina.

Hotel SOLONE ***

Hotel SOLONE ***

Hotel Solo se skládá z 19 hotelových pokojů a nabízí prostorné společné prostory, které nabízejí hostům možnost užít si relaxační pobyt v naprosté pohodě s překrásným výhledem na věž Veli.

Rezidence SOLONE

Rezidence SOLONE

Apartmánový dům Solo se skládá z 25 apartmánů a nabízí prostorné společné prostory, které nabízejí hostům možnost užít si relaxační pobyt v naprosté pohodě s překrásným výhledem na věž Veli.

Rezidence ARTEMIS ***

Rezidence ARTEMIS ***

Nová rezidence Artemis se nachází v národním parku Cilento cca 3km od antického řeckého města Elea Veli a cca 4,5 km od centra města Ascea Marina.

Hotel SANTA MARIA ***

Hotel SANTA MARIA ***

Resort se nachází na klidném krásném místě v parku Cilneto, blízko antického řeckého města Elea, obklopené středomořskou vegetací a staletými olivovníky. Resort je vzdálený 2,5 km od centra.

Apartmány SANTA MARIA ***

Apartmány SANTA MARIA ***

Resort se nachází na klidném krásném místě v parku Cilento, poblíž antického řeckého města Elea, obklopené středomořskou vegetací a staletými olivovníky. Resort je vzdálený 2,5 km od centra.

Villaggio ELEA CLUB ***

Villaggio ELEA CLUB ***

Turistický komplex leží přímo v národním parku Cilento, obklopen zelení a mořem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi.

Villaggio LE PALME

Villaggio LE PALME

Villaggio Le Palme má výhodnou polohu naproti pláži v přímořském středisku Ascea Marina (Marina di Ascea) v italském regionu Kampánie. Centrum Ascea Marina asi 1km. Villaggio pokrývá plochu asi 100.000m2, kolem je středomořská vegetace.

Rezidence LA DARSENA

Rezidence LA DARSENA

Prázdninový komplex La Darsena se nachází na pěkném panoramatickém místě v zátoce města Agropoli. V blízkosti komplexu je přímořská palmová promenáda, po které je přístup do centra města příjemnou denní nebo večerní procházkou cca 1km. Centrum města Agropoli je hezké, nové moderní a historické s úzkými uličkami a obchůdky. Letiště Neapol 90km (možnost autobusové linky z letiště cca € 12,00 / osoba).

Hotel LA DARSENA

Hotel LA DARSENA

Prázdninový komplex La Darsena se nachází na pěkném panoramatickém místě v zátoce města Agropoli. V blízkosti komplexu je přímořská palmová promenáda, po které je přístup do centra města příjemnou denní nebo večerní procházkou cca 1km. Centrum města Agropoli je hezké, nové moderní a historické s úzkými uličkami a obchůdky. Letiště Neapol 90km (možnost autobusové linky z letiště cca € 12,00 / osoba).

Hotel SERENELLA ***

Hotel SERENELLA ***

Hotel Serenella se nachází jen 1km od historického centra městečka Agropoli.

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Resort je v srdci pobřeží Cilento, umístěný na mírném svahu uprostřed nedotčené přírody národního parku Cilento. Komplex se nachází na 70.000 m2 se středomořskou vegetací a ilovovníkmi.

Villaggio CAPO D´ARENA

Villaggio CAPO D´ARENA

S výhledem na moře ve výši 50m, v oblasti 2km od Palinuro Capriolisa, v oblasti národního parku Cilento, se nachází villaggio Capo d'Arena obklopeny staletými olivovníky.

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel se nachází v městečku Palinuro, který je součástí národního parku Cilento a Vallo di Dianp, v blízkosti Marina di Camerota a Salerna. Lokalita nabízí krásné prostředí, ve kterém lze nalézt skutečné poklady přírody, jako je Modrá jeskyně nebo Stříbrná jeskyně. Resort je obklopen krásnou středomořskou vegetací plnou olivvníkov a má krásnou zahradu.

Hotel COSTA DEL MITO ***

Hotel COSTA DEL MITO ***

Resort je v srdci pobřeží Cilento, umístěný na mírném svahu uprostřed nedotčené přírody národního parku Cilento. Komplex se nachází na 70.000 m2 se středomořskou vegetací a olivovníky.

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio Marbella Club je obklopené zelení, skalnatými útesy a nachází se jen pár metrů od známé pláže Arco Naturale v národním parku Cilento

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel Il Gabbiano se nachází v centru městečka Palinuro a zároveň přímo u pláže. V okolí jsou typické italské obchůdky, kavárny a cukrárny. Z hotelu je krásný výhled na moře a celý záliv. Oblast je známá krásnou barvou moře, členitým pobřežím, přírodními jeskyněmi a místy vhodnými i pro potápění. V městečku je malý přístav a pěší promenáda v centru.

Hotel ANTONIETTA ***

Hotel ANTONIETTA ***

Hotel Antonietta se nachází přímo na náměstí městečka San Marco di Castellabate. Od jednoho z nejstarších rybářských přístavů je vzdálený 200 m.

Hotel ANTICHE MURA ****

Hotel ANTICHE MURA ****

Hotel Antiche Mura se nachází přímo v centru města Sorrento na náměstí Tasso. Elegantní vila byla postavena v 19. století a kompletně zrenovovaná v roce 2005. V hotelu jsou i pozůstatky jedné z původních věží Sorrenta. Zastávka místní dopravy je asi 200m od hotelu.

Grand Hotel RIVIERA ****

Grand Hotel RIVIERA ****

Grand Hotel Riviera se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města Sorrento. Jeho poloha umožňuje výhled na moře a panoramatický výhled na Neapolský záliv a Vezuv.

Grand Hotel EXCELSIOR VITTORIA *****

Grand Hotel EXCELSIOR VITTORIA *****

Grand Hotel Excelsior Vittoria se nachází v centru města Sorrento na útesu s výhledem na Neapolský záliv, obklopuje ho soukromý středomořský park. Výtahem se dostanete přímo do přístavu. Neapol je vzdálena 55km.

Grand Hotel LA FAVORITA *****

Grand Hotel LA FAVORITA *****

Grand hotel La Favorita se nachází v historickém centru města Sorrento, je obklopený středomořskou zahradou. V docházkové vzdálenosti jsou terasy s výhledem na moře.
Sorrento přístav 1km, Positano 30min jízdy od hotelu.

IMPERIAL HOTEL TRAMONTANO ****

IMPERIAL HOTEL TRAMONTANO ****

Imperial Hotel Tramontano se nachází v centru Sorrento přímo u moře, z terasy poskytuje výhled na Neapolský záliv a Vezuv. Součástí areálu je kaple z 16. století. Vlakové nádraží 5 minut jízdy od hotelu, Amalfi Coast 30km.

Hotel TOURIST ***

Hotel TOURIST ***

Hotel Tourist se nachází v centrální části města Sorrento na začátku amalfské pobřeží pod Neapolí. Historické centrum 400m, vlakové nádraží 150m, zastávka místní dopravy 30m.

Hotel CLUB DUE TORRI  ****

Hotel CLUB DUE TORRI ****

Hotel Club Due Torri se nachází v centru městečka Maiori s výhledem na nejkrásnější záliv v Itálii v úžasném prostředí pobřeží Amalfi. Železniční stanice Salerno 11km, Neapol 40km, Sorrento 23km.

Hotel HYDRA CLUB VILLAGE ***

Hotel HYDRA CLUB VILLAGE ***

Hotel Hydra Club Village se nachází v národním parku Cilento, obklopený zelení s výhledem na záliv.

Hotel COPACABANA ***

Hotel COPACABANA ***

Hotel Copacabana se nachází v národním parku Cilento, na 30.000m2 přímo u pláže, 2km od centra ASCEA Marina, 80m od centra Marina di Casal Veliny a 1,5 km od archeologického naleziště velí.

Villaggio Rezidence VELIA ***

Villaggio Rezidence VELIA ***

Rezidence je po kompletní rekonstrukci a rozprostírá se na 30.000 m2 pozemku plném zeleně a středomořské vegetace, včetně plaiem a olivovníků.

Hotel STELLA MARIS ****

Hotel STELLA MARIS ****

Hotel Stella Maris se nachází na okraji národního parku Cilento, kousek od centra Marina di Casal Veliny s dlouhými písečnými plážemi, nočními kluby, bary, restauracemi

Hotel LEUCOSYA ****

Hotel LEUCOSYA ****

Hotel má krásnou architekturu s pozadím národního parku Cilento. Obklopen je velkou zahradou se subtropickou vegetací a nabízí ubytování v 72 pokojích.

Hotel SONIA ****

Hotel SONIA ****

Příjemný menší rodinně vedený hotel Sonia má výbornou polohu u pláže přímo v centru městečka Santa Maria di Castellabate - malé malebné městečko se středověkým centrem, úzkými uličkami, obrannými věžemi, promenádou podél pláže a výhledem na Salernského záliv.

Hotel TRAMONTO D´ORO ****

Hotel TRAMONTO D´ORO ****

Hotel Tramonto d'Oro s rodinnou atmosférou se nachází v Praiano, uprostřed amalfské pobřeží, mezi městečky Amalfi a Positano. Z jeho terasy lze obdivovat nádherné západy slunce a ostrov Capri. Centrálně umístěný ale klidný hotel se strategickou polohou byl postaven ve středomořském stylu.

Hotel MAISON RAPHAEL

Hotel MAISON RAPHAEL

Hotel Maison Raphael je moderní nově postavený hotel, nachází se v centru Minori obklopený citroníkovým hájem, jen 50m od archeologického naleziště starověké římské ruiny.

Hotel Best Western MARMORATA ****

Hotel Best Western MARMORATA ****

Hotel Marmorata postavený díky rekonstrukci starobylé papírny se nachází v městě Ravello, jen 2km od Amalfi, 800m malá rybářská vesnice Minori.

Hotel  OASI OLIMPIA RELAIS ****

Hotel OASI OLIMPIA RELAIS ****

Romantický hotel Oasi Olimpia Relais je zručně zrekonstruovaný starý koloniální dům. Nachází se v kopcovité části Sant´Agata sui due Golfi, daleko od ruchu města Sorrento.
Má jedinečnou panoramatickou polohu, je obklopen velkou zahradou s olivovníky, borovicemi, citroníky a rostlinami typickými pro Středomoří.
Supermarket, bary a restaurace 500m, autobusová zastávka 500m, Vlakové nádraží a přístav Sorrento 7km.

Hotel PUNTA CAMPANELLA RESORT & SPA ****

Hotel PUNTA CAMPANELLA RESORT & SPA ****

Punta Campanella Resort & SPA se nachází na výběžku mezi sorrentského a amalfské pobřeží, v chráněné mořské rezervaci Punta Campanella, v krásné zátoce Marina del Cantone. Hotel byl nedávno kompletně zrestaurován v místní středomořské tradici.

Dovolená Kampánie

Region Kampánie (Campania) s nejvyšším počtem obyvatel na Apenínskem poloostrově. Většina z nich žije v oklolí hlavního města, významného přístavu - Neapol (Napoli).

Doporučujeme navštívit Paestum se známými archeologickými chrámy, nedaleký ostrov Capri, Pompeje a jiné překrásné a historické města. Pontecagnano je velmi výhodně situované letovisko, navazující na známe přístavní město Salerno s krásnými promenádami a bohatou historií. Navíc je obklopeno významnými, turisticky velmi atraktivními místy. Paestum je turisticky významné pobřeží a historické městečko s troskami chrámů z roku 600 před n.l. V současnosti turisté navštěvují tři velké, zachovalé chrámy – Héřin, Neptunův a bohyně Ceres.

Amalfi Pobřeží Amalfitana tvoří 13 míst nacházejících se podél cesty vedoucí od Salernského zálivu do Neapol. Zálivy a mořské útesy, různé scenérie okouzlí návštěvníky městeček Vietri sul Mare, Cetara, Minori, Ravello, Scala, Praiano, Atrani, Positano, Amalfi, Conca dei Marini, Furore a Tramonti. Každé z těchto míst má podklad tvořený citrónovníky, zahradami, vilami, mořem, plážemi, neopakovatelnou vůní a atmosférou.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie