SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Campania > Amalfi

Hotel LA BUSSOLA ****

Hotel LA BUSSOLA ****

Hotel La Bussola se nachází v centru střediska Amalfi, přímo na přímořské promenádě.

Hotel SANTA CATERINA *****+

Hotel SANTA CATERINA *****+

Hotel se nachází na známém pobřeží Amalfi asi 1km od centra. Historie tohoto resortu je působivá tak jako jeho okolí. Železniční stanice Salerno 16km, Sorrento 18,5 km.

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Klasický Grand Hotel Excelsior založen v roce 1962 amalfské majorem se nachází na amalfské pobřeží na Via Papa Leone v Amalfi, v jeho okrajové části. S centrem je spojen kyvadlovou dopravou - vlastním shuttle busem v určených časech - za asi 10 minut.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi se nachází v centru města Amalfi pár minut od pláže a jen kousek od katedrály Duomo. Hotel má zahradu s citrusovými stromy.

Hotel AURORA ****

Hotel AURORA ****

Hotel Aurora se nachází v malebném přístavu jachet, 500m od náměstí Piaza Duomo v Amalfi. Hotel je přístupný bez schodů, jen pár metrů od pláže s výhledem na pobřeží Amalfi. Autobusová stanice a molo trajektů 5 minut od hotelu.

Hotel IL SARACENO *****

Hotel IL SARACENO *****

Impozantní hotel Il Saraceno má exkluzivní polohu v zátoce amalfské pobřeží při Amalfi. Dívá na vesničku Conca dei Marini, podle některých nejkrásnější v této části pobřeží, což oceňovali i Sofia Loren, Carlo Ponti či Kennedy. Podle legendy byly základy dnešního hotelu postaveno již v roce 1543 jako luxusní rezidence sultánem Suleiman II, který byl okolním prostředím okouzlen.

Hotel MARINA RIVIERA ****

Hotel MARINA RIVIERA ****

Hotel Marina Riviera se nachází na přímořské promenádě v Amalfi, 250m od katedrály na náměstí. Z terasy poskytuje výjimečný výhled na Středozemní moře.