SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Itálie / Kampánie / Ascea Marina
Plná penze
Internet
Dítě do 12 let zdarma
Naše hodnocení
***
Poloha
Turistický komplex leží přímo v národním parku Cilento, obklopen zelení a mořem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi.
Pláž
Soukromá písečná pláž s jemným bílým pískem je vzdálena 150m od villaggia. K dispozici je plážový servis (slunečník, lehátko, plážové křeslo). Možnost pronajmutí lodiček a vodních atrakcí.
Ubytování
Villaggio nabízí ubytování v malých bungalovech s pokojem se 4 lůžky (manželská postel a patrové lůžko), sociálním zařízením a vernadou. Jednolůžkový pokoj na vyžádání předem za příplatek.
Strava
Plná penze - snídaně (mléko, káva, čokoláda, ovocné šťávy, džemy, jogurty, kukuřičné lupínky, sýry, uzeniny a pečivo), oběd a večeře (předkrm, výběr z 2 druhů jídel 1 a 2 chodu, na oběd ovoce, na večeři salát nebo dezert) - bez nápojů.
Vybavení hotela a další služby
Recepce, bar, restaurace, internet na recepci, parkoviště.
Sport, relax, wellness
Fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, bocce, lukostřelba, nordic walking (simulace běžkového lyžování), půjčovna kol.
Zábava
Animační program.
Rodina, děti
Miniklub a juniorklub. Školka pro děti do 2 let s kuchyňským koutem. Dětská postýlka na vyžádání předem za poplatek. Dítě do 12 let na přistýlce zdarma.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Minimální délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 16,00 hod.. Pokoje je nutné uvolnit v den odjezdu do 10,00 hod..
Cena zahrňuje
Ubytování na 7 nocí s plnou penzí výměnu ložního prádla 1x týdně animace (červenec - srpen) plážový servis sportovní hřiště telefonní asistenční službu ve slovenském jazyce pojištění proti insolventnosti.
Možnost doobjednat
Dětská postýlka € 50,00 / týden (na vyžádání, platba na místě) Příplatek za 1 / 1 pokoj Kč 1.975,00 – 3.750,00 / týden (na vyžádání, platba v CK) komplexní cestovní pojištění Union Kč 35,00 / osoba den.
Doprava
Na vyžádání možnost přepravy klimatizovaným autokarem. Info v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Villaggio ELEA CLUB *** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka