SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Campania > Paestum

Hotel CERERE ****

Hotel CERERE ****

Elegantní hotel Cerere je obklopen zelení a nachází se asi 150 m od centra města Paestum. Rezidence je od hotelu vzdálena asi 30 m.

Rezidencia CERERE ****

Rezidencia CERERE ****

Rezidence Cerere se nachází jen 30 m od hotel Cerere a nachází se v uzavaretom parku, asi 150 m od centra města Paestum.

Hotel CLORINDA ****

Hotel CLORINDA ****

Hotel Clorinda se nachází v klidné části střediska Paestum. Část Laura s obchody, restauracemi a bary je vzdálena asi 1 km. Železniční stanice Paestum je vzdálena 2,5 km, letiště Neapol 90 km.

Súkromné vily CAPITAL

Súkromné vily CAPITAL

Soukromé vily Capital se nacházejí v místní části Licinella, která je nedaleko vyhledávané archeologické zóny. Licinella je část Paesta, kde najdete typické obchůdky, restaurace a pizzerie, nachází se na rozhraní Paesta a Agropoli. Železniční stanice Paestum je vzdálena asi asi 2,5 km, letiště Neapol 90 km (možnost zajištění transferu).

Villaggio CERULLO´S

Villaggio CERULLO´S

Prázdninové středisko Villaggio Cerullo 's se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok městečka Paestum (asi 2 km). Má přímý vstup na soukromou pláž. V komplexu se nachází 24 apartmánů a 6 vilek obklopených piniemi a středomořskou vegetací.

Rezidence FLORA

Rezidence FLORA

Nedávno postavená (2009) rezidence Flora se nachází v klidném prostředí střediska Paestum v části Licinella, která je nedaleko vyhledávané archeologické zóny. V této části Paesta nechybí také typické obchůdky, restaurace a pizzerie. Neapol asi 180km.

Hotel MEC *****

Hotel MEC *****

Elegantní a luxusní hotel Mec se nachází ve městě Paestum asi 800m od archeologické zóny.

Hotel MARINE ***

Hotel MARINE ***

V srdci země mýtů v oáze klidu, v blízkosti moře a 3 km od archeologického naleziště Paestum se nachází hotel Village Marina, obklopený středomořskou vegetací.

Hotel MERIDIANA ****

Hotel MERIDIANA ****

Hotel Meridiana byl v roce 2009 zrekonstruován a elegantně zařízený. Nachází se ve městě Paestum. Celý areál hotelu vytváří nádherný park s tropickými rostlinami, palmami, citrusy a Bougainville.

Vilky EL PUEBLO

Vilky EL PUEBLO

Villaggio se nachází na tichém místě, obklopené zelení. Má ideální polohu pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají možnost navštívit archeologickou zónu Paestu - Templi, nádherné městečko Agropoli a nedaleký Neapol a Pompeje (cca. 80km), nebo slavný ostrov Capri.

Hotel Villaggio EL PUEBLO

Hotel Villaggio EL PUEBLO

Villaggio se nachází na tichém místě, obklopené zeleňou.Má ideální polohu pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají možnost navštívit archeologickou zónu Paestu - Templi, nádherné městečko Agropoli a nedaleký Neapol a Pompeje (cca. 80km), nebo slavný ostrov Capri.

Rezidence CASALE 900

Rezidence CASALE 900

Originální rezidence Casale 900 se sedmi apartmány se nachází v uzavřeném parku v městečku Paestum, 2km od archeologické zóny.

Hotel LE PALME ****

Hotel LE PALME ****

Oblíbený hotel Le Palme vhodný i pro náročnější klienty se nachází ve středisku Paestum v klidné části nedaleko zóny Laura (500m) s převážnou částí restaurací, barů a pizzerií. Archeologický areál asi 2,5 km od hotelu. Neapol 90km, z letiště jezdí i autobusová linka. Železniční stanice Capaccio - Paestum asi 3,5 km.

Hotel CRISTALLO ***

Hotel CRISTALLO ***

Dvoupatrový hotel Cristallo se nachází v klidné části městečka Paestum, v zóně Laura s restaurace, pizzerie a obchůdky. Centrum zóny Laura je vzdáleno 100m, Capaccio je vzdáleno asi 2,5 km, archeologický areál je vzdálený asi 3 km.

Hotel DELFA ***

Hotel DELFA ***

Dvoupatrový hotel Delfa se nachází v klidné části městečka Paestum, v zóně Laura s restaurace, pizzerie a obchůdky. Archeologický areál je vzdálený asi 3 km.

Hotel CASALE 900 ***

Hotel CASALE 900 ***

Hotel Casale 900 byl postaven v roce 1900 a nachází se v uzavřeném parku v městečku Paestum, 2 km od archeologické zóny. Majitelé se snažili zachovat si originální styl hotelu spolu s originální cihlovou ručně vyrobenou podlahou.

Hotel SCHUHMANN ****

Hotel SCHUHMANN ****

Hotel Schuhmann je jediný hotel ve středisku Paestum, který se nachází přímo u pláže a proto nabízí výhled na celý Salernského záliv a ostrov Capri (při dobré viditelnosti). Je obklopen středomořskou vegetací a nachází se nedaleko vyhledávaného archeologického areálu. Centrum zóny Laura asi 2km, Capaccio asi 4km. Železniční stanice Capaccio Scale 4km, Paestum 2,5 km. Neapol asi 90km (možnost autobusové linky z letiště).

Resort MINERVA ****

Resort MINERVA ****

Resort hotel Minerva se nachází v klidné části Paesta v oblasi Cilento. Archeologický areál je od hotelu vzdálen 2,5km, centrum zóna Laura 1km, železniční stanice Capaccio – Paestum 3,5km.

Rezidence CASALE CILENTO

Rezidence CASALE CILENTO

Rezidence Casale Cilento se nachází ve středisku Paestum v části Licinella. Leží na klidném místě, nedaleko proslulé archeologické zóny. V blízkosti jsou typické místní restaurace, pizzerie a obchůdky.