SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Campania > Palinuro

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Resort je v srdci pobřeží Cilento, umístěný na mírném svahu uprostřed nedotčené přírody národního parku Cilento. Komplex se nachází na 70.000 m2 se středomořskou vegetací a ilovovníkmi.

Villaggio CAPO D´ARENA

Villaggio CAPO D´ARENA

S výhledem na moře ve výši 50m, v oblasti 2km od Palinuro Capriolisa, v oblasti národního parku Cilento, se nachází villaggio Capo d'Arena obklopeny staletými olivovníky.

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel se nachází v městečku Palinuro, který je součástí národního parku Cilento a Vallo di Dianp, v blízkosti Marina di Camerota a Salerna. Lokalita nabízí krásné prostředí, ve kterém lze nalézt skutečné poklady přírody, jako je Modrá jeskyně nebo Stříbrná jeskyně. Resort je obklopen krásnou středomořskou vegetací plnou olivvníkov a má krásnou zahradu.

Hotel COSTA DEL MITO ***

Hotel COSTA DEL MITO ***

Resort je v srdci pobřeží Cilento, umístěný na mírném svahu uprostřed nedotčené přírody národního parku Cilento. Komplex se nachází na 70.000 m2 se středomořskou vegetací a olivovníky.

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio Marbella Club je obklopené zelení, skalnatými útesy a nachází se jen pár metrů od známé pláže Arco Naturale v národním parku Cilento

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel Il Gabbiano se nachází v centru městečka Palinuro a zároveň přímo u pláže. V okolí jsou typické italské obchůdky, kavárny a cukrárny. Z hotelu je krásný výhled na moře a celý záliv. Oblast je známá krásnou barvou moře, členitým pobřežím, přírodními jeskyněmi a místy vhodnými i pro potápění. V městečku je malý přístav a pěší promenáda v centru.