SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Campania > Sorrento

Hotel ANTICHE MURA ****

Hotel ANTICHE MURA ****

Hotel Antiche Mura se nachází přímo v centru města Sorrento na náměstí Tasso. Elegantní vila byla postavena v 19. století a kompletně zrenovovaná v roce 2005. V hotelu jsou i pozůstatky jedné z původních věží Sorrenta. Zastávka místní dopravy je asi 200m od hotelu.

Grand Hotel RIVIERA ****

Grand Hotel RIVIERA ****

Grand Hotel Riviera se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města Sorrento. Jeho poloha umožňuje výhled na moře a panoramatický výhled na Neapolský záliv a Vezuv.

Grand Hotel EXCELSIOR VITTORIA *****

Grand Hotel EXCELSIOR VITTORIA *****

Grand Hotel Excelsior Vittoria se nachází v centru města Sorrento na útesu s výhledem na Neapolský záliv, obklopuje ho soukromý středomořský park. Výtahem se dostanete přímo do přístavu. Neapol je vzdálena 55km.

Grand Hotel LA FAVORITA *****

Grand Hotel LA FAVORITA *****

Grand hotel La Favorita se nachází v historickém centru města Sorrento, je obklopený středomořskou zahradou. V docházkové vzdálenosti jsou terasy s výhledem na moře.
Sorrento přístav 1km, Positano 30min jízdy od hotelu.

IMPERIAL HOTEL TRAMONTANO ****

IMPERIAL HOTEL TRAMONTANO ****

Imperial Hotel Tramontano se nachází v centru Sorrento přímo u moře, z terasy poskytuje výhled na Neapolský záliv a Vezuv. Součástí areálu je kaple z 16. století. Vlakové nádraží 5 minut jízdy od hotelu, Amalfi Coast 30km.

Hotel TOURIST ***

Hotel TOURIST ***

Hotel Tourist se nachází v centrální části města Sorrento na začátku amalfské pobřeží pod Neapolí. Historické centrum 400m, vlakové nádraží 150m, zastávka místní dopravy 30m.