SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Capri

světoznámá turistická destinace ostrov Capri zahrnuje dvě oblasti: město Capri a Anacapri. Je obklopen Tyrhénským mořem, asi 35km od neapolského pobřeží Itálie. Kamenité pobřeží ukrývá množství jeskyň, zpestřují ho vápencové a skalní útvary. Nejvyšší místo Capri je vrchol Monte Solaro (589m). Na ostrově je bohatá středozemní fauna a flora.

Ubytování Capri

Hotel RELAIS MARESCA ****

Hotel RELAIS MARESCA ****

Příjemný hotel Relais Maresca se nachází nad přístavem Marina Grande, v severní části ostrova. Budova hotelu pochází z roku 1876. Hned u hotelu se nachází autobusová zastávka, stanovisko taxi, obchůdky a také lanovka Funicollare do centra městečka Capri.

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel Regina Cristina se nachází v centru městečka Capri, na pěší zóně, kde je povolen vjezd jen elektrickým vozíkem přepravujícím zboží a zavazadla hostů. Slavné náměstí Piazzetta se nachází jen několik málo minut chůze od hotelu, stejně jako hlavní pěší a nákupní zóny a centrum večerní zábavy.

Hotel LA RESIDENZA ****

Hotel LA RESIDENZA ****

Komfortní hotel má vynikající pozici, jen 200 m od centra společenského života na Capri známé "Piazzeta" a stanice pozemní lanovky. Z některých pokojů se nabízí překrásný panoramatický výhled na Kartouza "Certosa di San Giacommo".

Hotel MAMELA ****

Hotel MAMELA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Máme se nachází na klidném místě v srdci Capri v malebném prostředí, ale jen asi 5 minut chůze od Augustových zahrad, vily San Giacoma a přes exkluzivní nákupní ulici Via Camerelle světoznámé Piazzetta. Přístav Capri asi 1km, Grotta Azzurra asi 3,8 km.

Hotel CASA CAPRILE ***

Hotel CASA CAPRILE ***

Hotel Casa Caprile se nachází na klidném svahu v centru Anacapri. Je obklopen krásným botanickým parkem, proto je ideálním místem pro relaxační pobyt, přičemž od nejoblíbenějšího náměstí La Piazzetta je vzdálen jen 2,5 km a do přístavu v Capri je to jen 2,5 km.

Dovolená Capri

Capri má i bohatou historii - můžete navštívit Augustovu zahradu nebo Tiberiovu vilu – Capri bylo oblíbeným sídlem už v době Římské republiky. Centrem společenského života na Capri je známá „Piazzeta“. Je ideálním místem na strávení pokojné a "honosnější" dovolené Capri.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie