SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Capri > Capri

Hotel RELAIS MARESCA ****

Hotel RELAIS MARESCA ****

Příjemný hotel Relais Maresca se nachází nad přístavem Marina Grande, v severní části ostrova. Budova hotelu pochází z roku 1876. Hned u hotelu se nachází autobusová zastávka, stanovisko taxi, obchůdky a také lanovka Funicollare do centra městečka Capri.

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel Regina Cristina se nachází v centru městečka Capri, na pěší zóně, kde je povolen vjezd jen elektrickým vozíkem přepravujícím zboží a zavazadla hostů. Slavné náměstí Piazzetta se nachází jen několik málo minut chůze od hotelu, stejně jako hlavní pěší a nákupní zóny a centrum večerní zábavy.

Hotel LA RESIDENZA ****

Hotel LA RESIDENZA ****

Komfortní hotel má vynikající pozici, jen 200 m od centra společenského života na Capri známé "Piazzeta" a stanice pozemní lanovky. Z některých pokojů se nabízí překrásný panoramatický výhled na Kartouza "Certosa di San Giacommo".

Hotel MAMELA ****

Hotel MAMELA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Máme se nachází na klidném místě v srdci Capri v malebném prostředí, ale jen asi 5 minut chůze od Augustových zahrad, vily San Giacoma a přes exkluzivní nákupní ulici Via Camerelle světoznámé Piazzetta. Přístav Capri asi 1km, Grotta Azzurra asi 3,8 km.