SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2019

imgimgimgimgimgimgimg

Elba

Ostrov Elba se nachází jen 10 km od přístavu Piombino na pobřeží Itálie, odkud pravidelně jezdí trajekty. Hlavním městem hornatého ostrova a zároveň nejdůležitějším přístavem je Portoferrario s úzkými uličkami a množstvím turistů. Druhý nejdůležitější přístav ostrova je Porto Azzuro s pevností do které stěhovali nejnebezpečnější italské vězně, hlavně mafiány.

Ubytování Elba

Hotel LA PRIMULA ***

Hotel LA PRIMULA ***

Hotel La Primula se nachází na ostrově Elba, jen 50m od centra malého městečka Marciana Marina a 100m od pláže.

Hotel TAMERICI ****

Hotel TAMERICI ****

Hotel Tamerici se nachází na ostrově Elba v rezidenční čtvrti Marciana Marina, asi 400m od historického centra města a 400m od moře.

Apartmány ELBA BLU

Apartmány ELBA BLU

Apartmány Elba Blu se nacházejí v různých apartmánových domech a rezidencích v městečku Marina di Campo při Procchio. Přístav asi 18km. Výhodou je blízkost partnerské agentury ve středisku.

Apartmány ELBAMAR CAMPO

Apartmány ELBAMAR CAMPO

Apartmány Elbamar Campo se nacházejí v městečku Marina di Campo, jen 300m od centra.

Apartmány FETOVAIA

Apartmány FETOVAIA

Apartmánový dům má pouze 3 apartmány, Fetovaia je pěkná a klidná lokalita, příroda, průzračné moře, vhodné pro potápění a vodní sporty. Od centra a obchůdků městečka Marina di Campo jsou vzdáleny asi 10km, Portoferraio je vzdáleno 29 km.

Hotel MONTECRISTO ****

Hotel MONTECRISTO ****

Hotel Montecristo se nachází v krásné zátoce na plážové promenádě Marina di Campo v blízkosti písečné pláže, která lemuje celý záliv. Nedaleko rušné centrum letoviska.

Hotel DEI CORALLI ***

Hotel DEI CORALLI ***

Hotel Dei Coralli se nachází v blízkosti borovicového lesa, je obklopený velkou zahradou asi 100m od známé pláže v Marina di Campo, centrum města asi 800m.

Hotel VILLA ETRUSCA ***

Hotel VILLA ETRUSCA ***

Hotel Villa Etrusca se nachází přímo naproti borovicového lesa, 150m od krásné písečné pláže v zálivu Marina di Campo.

Hotel LA PERLA del Golfo

Hotel LA PERLA del Golfo

Hotel La Perla Del Golfo se nachází na panoramatickém místě v krásném zálivu Procchio, obklopený bohatou vegetací. Menší centrum je vzdáleno 100m. Portoferraio cca 12km.

Hotel DELFINO ***

Hotel DELFINO ***

Rodinne vedený hotel Delfino se nachází nedaleko centra městečka Procchio. Svou výhodnou polohou nedaleko centra letoviska a zároveň u pláže je ideálním místem pro příjemný relax. V centru se nacházejí různé obchůdky s řemeslnými výrobky, butiky, velký park se zónou pro děti a typickým večerním trhem místních řemeslníků. Od Portoferraio je vzdálen cca 13km.

Hotel BRIGANTINO ***

Hotel BRIGANTINO ***

Hotel Brigantino se nachází v zálivu, který má několik nejkrásnějších pláží ostrova (Procchio, Spartaia, Campo all'Aia ..). Centrum městečka Procchio cca 1,5 km.

Apartmány ELBAMAR PROCCHIO

Apartmány ELBAMAR PROCCHIO

Menší komplex apartmánů Elbamar Procchio se nachází v lokalitě Campo all'Aia při Procchio, asi 1km od centra a 11km od přístavu. V blízkosti apartmánů je pizzerie.

Hotel DEL GOLFO ****

Hotel DEL GOLFO ****

Hotel Del Golf se nachází na ostrově Elba v krásné zátoce Proschio přímo u pláže. Je obklopený středomořskou zahradou, centrum města s obchody, restauracemi a kavárnami pár minut chůze.

HOTEL FRANK´S ***

HOTEL FRANK´S ***

Rodinne vedený hotel Frank's má výbornou klidnou polohu v zálivu Naregno plném zeleně, asi 3km od centra Capoliveri, kam jezdí místní autobus.

Apartmány LA TURISTICA

Apartmány LA TURISTICA

Apartmány La Turistica se nacházejí na panoramatickém místě s výhledem na záliv a pláž Morcone. Od centra Capoliveri jsou vzdáleny asi 3km.

Apartmány ELBAMAR LACONA 2

Apartmány ELBAMAR LACONA 2

Malý komplex apartmánů Elbamar Lacona 2 se nachází na klidném místě obklopeném borovicemi a olivovými háji - v lokalitě Lacona při Capoliveri. Do centra a přístavu je to asi 10km.

Rezidence VILLA FRANCA

Rezidence VILLA FRANCA

Příjemná rezidence Villa Franca se nachází v pěkné zahradě a skládá z několika apartmánových vilek. Objekt spravují majitelé, což mu dodává příjemnou rodinnou atmosféru. Od centra Capoliveri je vzdálená asi 3km.

Hotel ELBA INTERNATIONAL ****

Hotel ELBA INTERNATIONAL ****

Hotel Elba International se nachází nad mořem a zálivem Fontanella, obklopený středomořskou vegetací. Nejbližší obchody a restaurace asi 250m, centrum 2km. Nedaleko městečka Capoliveri a Porto Azzurro, dobrá dostupnost z hlavních silničních sítí na ostrově Elba.

Rezidence SANT´ANNA DEL VOLTERRAIO

Rezidence SANT´ANNA DEL VOLTERRAIO

Prázdninový komplex - rezidence Sant'Anna del Volterraio se rozprostírá uprostřed soukromého parku s množstvím středomořské zeleně. Centrum přímořské vesničky Bagnania 400m. Je ve stejnojmenné zátoce s výhledem na přístavní město Portoferraio (po cestě město vzdálené 12km, během sezóny lodním taxíkem 10min).

Apartmány LE PRADE

Apartmány LE PRADE

Apartmány Le Prade sa nachádzajú v pokojnom Prostředí, od mesta Portoferraio prístavu SÚ vzdialené asi 8km. Supermarket sa nachádza v městě, na hlavnej ceste (asi 500m) sa nachádza bar, kde si môžete kúpiť aj. chlieb resp. Iné základné potraviny.

Apartmány CASA LUPPOLI

Apartmány CASA LUPPOLI

Komplex Casa Luppoli skládá ze dvou menších rodin domů rozdělených na jednotlivé apartmány a nachází se v klidném prostředí. Od centra části Magazzini jsou vzdáleny asi 1,5 km po silnici, od centra Portoferraio a přístavu asi 8km.

Hotel VILLA OMBROSA ***

Hotel VILLA OMBROSA ***

Hotel Villa Ombrosa leží na severním pobřeží Elba v místě s panoramatickým výhledem na pláž. Do historického centra Portoferario 500m příjemnou procházkou.

Hotel FABRICIA ****

Hotel FABRICIA ****

Hotel Fabricia se nachází na ostrově Elba v krásném zálivu Portoferario. Hotel svojí architekturou připomíná velké toskánské vily, je obklopen olivovými stromy a středomořskou vegetací.

Hotel BIODOLA ****

Hotel BIODOLA ****

Oblíbený hotel Biodola se nachází na ostrově Elba v krásné zátoce Biodola nedaleko Portoferraio. Centrum Procchio asi 6km (10min autem), stejně centrum a přístav Portoferraio.

Hotel CALA DI MOLA ***

Hotel CALA DI MOLA ***

Hotel Cala di Mola leží 800m od Porto Azzura, jeho poloha poskytuje výhled na zátoku Mola s okolní scenérií. Hotel architektonicky vytváří komplex s malým náměstím, které je prostorem pro setkávání hotelových hostů. Kousek od náměstí komplexu jsou kavárny, prostor recepce, obecné salonky, butiky a restaurace.

Dovolená Elba

Ostrov Elba patří do regionu Toskánsko, město Capoliveri má neobyčejný šarm a určitě si nenechejte ujít večerní procházku. Stále zelený ostrov s krásným čistým mořem a celkovou délkou pobřeží 147 km nabízí různé pláže od písečných přes štěrkové až po kamenité s útesy. Nabízejí se široké možnosti sportovního vyžití - pěší turistika, cyklistika, potápění, vodní sporty. Při návštěvě ostrova si nenechte ujít návštěvu Napoleonova sídla v Portoferrario, pozůstatky pevnosti Forte della Stell, mineralogické muzeum a vrchol Monte Capanne. Elba je ideálním místem na strávení příjemné dovolené nejen pro rodiny s dětmi, ale i sportovně založené typy.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Itálie