SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Elba > Portoferraio

Rezidence SANT´ANNA DEL VOLTERRAIO

Rezidence SANT´ANNA DEL VOLTERRAIO

Prázdninový komplex - rezidence Sant'Anna del Volterraio se rozprostírá uprostřed soukromého parku s množstvím středomořské zeleně. Centrum přímořské vesničky Bagnania 400m. Je ve stejnojmenné zátoce s výhledem na přístavní město Portoferraio (po cestě město vzdálené 12km, během sezóny lodním taxíkem 10min).

Apartmány LE PRADE

Apartmány LE PRADE

Apartmány Le Prade sa nachádzajú v pokojnom Prostředí, od mesta Portoferraio prístavu SÚ vzdialené asi 8km. Supermarket sa nachádza v městě, na hlavnej ceste (asi 500m) sa nachádza bar, kde si môžete kúpiť aj. chlieb resp. Iné základné potraviny.

Apartmány CASA LUPPOLI

Apartmány CASA LUPPOLI

Komplex Casa Luppoli skládá ze dvou menších rodin domů rozdělených na jednotlivé apartmány a nachází se v klidném prostředí. Od centra části Magazzini jsou vzdáleny asi 1,5 km po silnici, od centra Portoferraio a přístavu asi 8km.

Hotel VILLA OMBROSA ***

Hotel VILLA OMBROSA ***

Hotel Villa Ombrosa leží na severním pobřeží Elba v místě s panoramatickým výhledem na pláž. Do historického centra Portoferario 500m příjemnou procházkou.

Hotel FABRICIA ****

Hotel FABRICIA ****

Hotel Fabricia se nachází na ostrově Elba v krásném zálivu Portoferario. Hotel svojí architekturou připomíná velké toskánské vily, je obklopen olivovými stromy a středomořskou vegetací.

Dovolená Portoferraio

Vrať se na -> dovolená Itálie