SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Elba > Procchio

Hotel LA PERLA del Golfo

Hotel LA PERLA del Golfo

Hotel La Perla Del Golfo se nachází na panoramatickém místě v krásném zálivu Procchio, obklopený bohatou vegetací. Menší centrum je vzdáleno 100m. Portoferraio cca 12km.

Hotel DELFINO ***

Hotel DELFINO ***

Rodinne vedený hotel Delfino se nachází nedaleko centra městečka Procchio. Svou výhodnou polohou nedaleko centra letoviska a zároveň u pláže je ideálním místem pro příjemný relax. V centru se nacházejí různé obchůdky s řemeslnými výrobky, butiky, velký park se zónou pro děti a typickým večerním trhem místních řemeslníků. Od Portoferraio je vzdálen cca 13km.

Hotel BRIGANTINO ***

Hotel BRIGANTINO ***

Hotel Brigantino se nachází v zálivu, který má několik nejkrásnějších pláží ostrova (Procchio, Spartaia, Campo all'Aia ..). Centrum městečka Procchio cca 1,5 km.

Apartmány ELBAMAR PROCCHIO

Apartmány ELBAMAR PROCCHIO

Menší komplex apartmánů Elbamar Procchio se nachází v lokalitě Campo all'Aia při Procchio, asi 1km od centra a 11km od přístavu. V blízkosti apartmánů je pizzerie.

Hotel DEL GOLFO ****

Hotel DEL GOLFO ****

Hotel Del Golf se nachází na ostrově Elba v krásné zátoce Proschio přímo u pláže. Je obklopený středomořskou zahradou, centrum města s obchody, restauracemi a kavárnami pár minut chůze.

Dovolená Procchio

Vrať se na -> dovolená Itálie