SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Lido Adriano

Villaggio LONG BEACH VILLAGE

Villaggio LONG BEACH VILLAGE

Oblíbený komplex 98 apartmánů Villaggio Long Beach Village postavený v roce 2005 se nachází pouhých 50m od moře ve středisku Lido Adriano. Nejbližší obchod a restaurace jen 100m. Ideální místo na dovolenou pro rodiny.

Rezidence SOLARIA

Rezidence SOLARIA

Nově zrekonstruovaná rezidence Solaria se nachází pouze 100m od moře. V blízkosti se nacházejí obchůdky, bary a restaurace v letovisku Lido Adriano.

Vilky ROSSELLA

Vilky ROSSELLA

Oblíbený vilkové komplex Rossella se nachází pouze 20m od moře v centrální ale klidné části střediska Lido Adriano, 100m od obchodu a restaurace.

<h>Rezidence TERESA

Rezidence TERESA

Pětipatrová rezidence Teresa se nachází ve středisku Lido Adriano, asi 1km od centra.

Rezidence BELVEDERE

Rezidence BELVEDERE

Rezidence Belvedere má 6 pater a nachází se nedaleko centra střediska Lido Adriano - centrum s obchody, restauracemi a mnohými sportovními možnostmi. Ravenna cca 13km.

Rezidence MOSAICO

Rezidence MOSAICO

Rezidence Mosaico se skládá z několika vícepatrových budov s výtahem a nachází se ve středisku Lido Adriano, asi 100m od jeho centra.

Dovolená Lido Adriano

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Lido Adriano / letní dovolená
mapa Lido Adriano
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Lido Adriano nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie