SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2018

Emilia Romagna > Lido degli Estensi

Hotel CONCA DEL LIDO ***

Hotel CONCA DEL LIDO ***

Hotel Conca del Lido má výhodnou polohu v centru menšího přímořského střediska Lido degli Estensi v blízkosti přírodní rezervace Belocchio při ústí řeky Pád na severu regionu Emilia Romagna.

Rezidence CLEO

Rezidence CLEO

Oblíbená nedávno vybudovaná rezidence Cleo se nachází 400m od centra Lido degli Esterni s nákupními možnosľami.

Dovolená Lido degli Estensi

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Lido degli Estensi / letní dovolená
mapa Lido degli Estensi
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Lido degli Estensi nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie