SlovenskyEnglishČesky

Dovolenou v Itálii začněte u nás - dovolená Itálie 2017

Emilia Romagna > Lido delle Nazioni

Vila GIARDINO

Vila GIARDINO

Velmi pěkná vilka Giardino se nachází necelých 650m od moře a asi 300m od centra Lido delle Nazioni. Je ideální pro rodiny s dětmi.

Rezidence MAGDA

Rezidence MAGDA

Příjemná dvoupatrová rezidence Magda se nachází asi 450m od pláže v centrální části střediska Lido delle Nazioni. Nákupní možnosti jsou v blízkosti, restaurace 50m, nákupní centrum 500m.

Vila PIA

Vila PIA

Dvoupodlažní vila Pia se nachází ve středisku Lido delle Nazioni, asi 300m od obchodů, 400m od restaurací, dětské hřiště asi 500m. Středisko je menší a klidnější ve srovnání se známými středisky jadranského pobřeží.

Dovolená Lido delle Nazioni

Itálie / Emilia Romagna / Rimini / Lido delle Nazioni / letní dovolená
mapa Lido delle Nazioni
ubytování: hotely, apartmány
last minute, letenky, cestovní pojištľní

Letovisko Lido delle Nazioni nabízí široké možnosti vyžití během dovolené v regionu Emilia Romagna ... báječná dovolená u moře, písečné pláže ... rodinná dovolená ... letní prázdniny v slunečné Itálii pro vaše děti.

Pobřeží Rimini zabírá téměř na 65 kilometrů pobřeží, které je již souvislou rekreační zónou, která začíná střediskem Lido di Savio na severu a končí pod střediskem Cattolica na jihu. Centrem tohoto dlouhého pobřeží Rimini je staré centrum města - celým názvem: Rimini Marina Centro.

Naše doporučení: ideální dovolená u moře, vhodné zejména pro rodiny


Dovolená Emilia Romagna

Italský region Emilia Romagna patří v nabídce dovolené mezi nejvýznamnější prázdninové oblasti nejen v Itálii, ale v celé Evropě a také v rámci českého turismu. Dlouhé pobřeží Rimini, které poskytuje téměř 65 km pláže od střediska Lido di Savio po Cattolica patří k největším rekreačním oblastem nejen v Itálii, navíc zdejší letoviska poskytují dostatek prostoru pro tisíce rekreantů na plážích i v lůžkové kapacitě.
Více možností na pobřeží Rimini -> dovolená Emilia Romagna


Dovolená Itálie

Milujete moře, památky, krásna města, lyžování, nakupování, módu, futbal, rychlá auta, romantiku venkova, dobré víno, zmrzlinu nebo pizzu ? Dovolená Itálie je pro vás řešení. Navíc Itálie patří k bezpečným turistickým destinacím, poskytuje jednu z nejširších nabídek pro cestovatelské touhy. Ideální krajina pro letní i zimní prázdniny a skvělé až nezapomenutelné zážitky celé vaší rodiny.
Více o -> dovolená Itálie